Lindsay Lohan powraca!

zen18 zen18

Ona wie jak na siebie zwrócić uwagę! Ostatnio pisaliśmy o jej randkach z Judem Lawem, a teraz okazuje się, że od tamtej pory dzień w dzień imprezuje.

Po powrocie z odwyku mówiła, że jest z siebie dumna i wierzy, że to wszystko miało sens i przyniosło oczekiwane efekty.

Zaledwie tydzień temu wróciła \”odmieniona\”, a jak wyliczyli paparazzi zdążyła już zaliczyć sześć dobrych imprez, gdzie popijała ponoć tylko \”szampana\”.

Pewnie bezalkoholowego 🙂 Teraz tylko czekać na nowe \”sensacje\”…

Poniżej macie okazję zobaczyć namiastkę jej \”aktorskiego\” talentu w najnowszym trailerze Georgia Rule. Nasz kolega z zaprzyjaźnionego amerykańskiego bloga zachwyca się tutaj jej biustem (chociaż ja wcale nie):

 
13 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

najpierw bym jej wylizał piersi, później zassał sie w jej małej… a na koniec ostro pojechał od tyłu.

I tak jej się kiedyś uda z tego wyjść 🙂 Narazie jest młoda, wystarczy troszkę czasu…

Lakshmi może i masz rację…

Wróci na dwa tygodnie a potem następny odwyk…;/

NA TYM FILMIKU MA NA NADGARSTKU PRZEWIĄZANĄ CZERWONĄ NITKĘ-KOLEJNA KABALISTKA

Lindsay jest super. 😉

Jeśli już się tak sprzeczacie o poprawną odmianę, to właściwa jest:”randkach z Judem Law”. Nie odmienia się ”Lawem” 😀

z Judem Lawem hehe problemy z odmiana gramatyczna 😉

Dobrze że się odbiła… Fajna jest. Wygląda na symopatyczną dziewczynę… A dlaczego mi ten filmik nie włazi???

miało być: sympatyczną

Lindsay już jest lepsza od Paris ;p przynajmniej ma namiastkę talentu ;p

no wyglada na sympatyczna, ale przesadza z samoopalaczem:p rozumiem ze ma naturalnie b.jasna karnacje, nie powinna tego tak ukrywac

mi tez sie filmik nie odpala…ja ogladalam z nia film ‘’wredne dziewczyny ’’ i bardzo mi sie podobal