W czasie wakacji w kalendarzach wielu znajdują się wesela. I choć każdego roku tego typu imprezy cieszą się dużą popularnością, każdego lata mnóstwo osób zastanawia się, ile pieniędzy wręczyć młodej parze w ramach prezentu. Swoje zdanie w tym temacie wypowiedziała niedawno Blanka Lipińska.

Kim jest Aleksandra Marchewka? Żona słynnego miliardera Pawła Marchewki!

Blanka Lipińska sugeruje, ile pieniędzy dać w prezencie młodej parze

O Blance Lipińskiej zrobiło się głośno w 2018 roku. A wszystko za sprawą erotyka, który wydała. Lektura ta okazała się takim strzałem w dziesiątkę, że od premiery pierwszej pozycji, pojawiły się dwie kolejne, a na ich postawie nakręcono już filmy. Nic więc dziwnego, że 39-latka stała się pełnoprawną polską celebrytką.

Autorka erotyków nie ma problemów, by przedstawiać swoje zdanie na różne tematy. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła na przykład, ile według niej powinno się dać pieniędzy do koperty, jeśli jest się weselnym gościem. Co ciekawe, Lipińska nie sama nie chodzi na wesela, ponieważ nie lubi tego typu imprez.

Pierwsza relacja Mariny Łuczenko od wyjścia ze szpitala. Tak spędza czas z rodziną

Znajomi nie zapraszają mnie na wesela, bo wiedzą, że nie lubię wesel. Ostatni raz na weselu byłam z 10 lat temu. A jeśli chodzi o to, ile należy włożyć do koperty, to myślę, że z 2 tysiące od pary. Plus minus 1000-1500 kosztuje tzw. talerzyk, jeszcze zależy gdzie, bo wiadomo, że w Puławach, to pewnie można zmieścić się w 500 zł, ale w Warszawie więcej. Więc dobrze, żeby się tej parze młodej zwróciło – przyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Blanka wyjawiła również, że sama nigdy nie chciałaby zorganizować wystawnego, drogiego przyjęcia weselnego. Jak twierdzi, pieniądze woli wydać na podróże i własne przyjemności.

Ostatnio moja znajoma, Aggie, miała wesele nad jeziorem Como i myślę, że to mogło pójść w miliony. To było takie piękne, ale na pewno też bardzo drogie. Ja bym chyba nigdy nie wydała tyle na imprezę dla znajomych. Wolałabym pojechać w podróż dookoła świata. I tak wszystkim polecam. Wydawajcie pieniądze na siebie – dodała.

Roxi Węgiel zaszalała „MINIÓWKAMI” na swoim panieńskim