Łuczenko: Wiele rzeczy zostało spier…
Marina Łuczenko, która niedawno zrezygnowała ze współpracy z Mają Sablewską, nie kryje swojej złości.
W rozmowie z Faktem piosenkarka powiedziała:
– Nie chcę komentować wyboru Mai Sablewskiej na menedżera roku, ale przyjdzie czas, że powiem naprawdę dużo. Teraz mam na głowie płytę do wydania. Wszystkim zajmuję się sama, ale przecież i tak zawsze tak było! Wiele rzeczy zostało spier… i efekt jest taki, że jest mi teraz naprawdę ciężko!
Do tej pory to Sablewska na łamach magazynów opowiadała o swoich byłych podopiecznych. Może teraz one zabiorą głos i przedstawią własne wersje wydarzeń z Mają w roli głównej?
Karolina Malinowska zmieniła plany
Ej, ona jest chyba mega tępa, co? Za każdym razem, jak się wypowiada to szczęka mi z zżałości oapda… -.-
Niech nie pierdzieli głupot… Bo gdyby nie Sablewska w ogóle nie wiedziałabym kim jest. Edyta ma jakieś tam prawo do narzekania na swoją managerkę, bo jest swego rodzaju divą. Ale ten wypierdek nic sobą nie reprezentuje…
to ze łuczenko jest pospolita to tylko jej wlasna zasługa.Trzeba byc naprawde kims zeby zrobic wielka kariere.A dzieki Sablewskiej wogole zaistniala w mediach z tym ze niestety materialem na gwiazde nie jest i nie bedzie nikt nie chce jej słuchać bo jest po prostu nieciekawa a i wokal ma w porzadku ale pospolity.A ze jest rozgoryczona ze wszyscy o niej powoli zapominaja to bedzie sie starala przypominac o sobie……………zal, trudno.
Marina zamknij ten swój pysk, bo gdyby nie Maja to byś siedziała tam na swoim ukraińskim bagnie, gdzie aż piszczy z biedy.
no i dobrze jej tak! wczesniej tylko po imprezach chodzila, po sklepach i do fryzjera. niech wreszcie sie czyms pozytecznym zajmie. mysli, ze ktos za nia cala robote odwali? co za glupia dziewucha.
gość, 11-04-11, 21:57 napisał(a):gość, 11-04-11, 18:33 napisał(a):gość, 11-04-11, 18:10 napisał(a):Wiele rzeczy zostało spier*olone? ;o Tak,tak… ja też nie przepadam za Sablewską,ale to dzięki Niej ta dziewczyna wogóle zaistniała! Wcześniej mało kto o Marinie słyszał… a teraz co? Laska próbuje podbudować wizerunek pojeżdżając jej w tabloidach? Żałosny sposób na promocję.Wku*wia mnie to,że teraz wszystkie,które wyrzuciły Sablewską z roboty,zaczęły jej pojeżdżać. Miejcie troche szacunku i klasy a nie zachowujcie się jak ostatnie suki.Mnie bardziej sama Sablewska drażni.Przez to nadmuchane, napompowane kwasem, nie majace nic do powiedzenia badziewie nie oglądam “X-factor”.Ogarnij pisownie,bo gubisz się w zdaniach ;d to jest nielogiczne składniowo ;p
gość, 11-04-11, 18:37 napisał(a):gość, 11-04-11, 18:10 napisał(a):Wiele rzeczy zostało spier*olone? ;o Tak,tak… ja też nie przepadam za Sablewską,ale to dzięki Niej ta dziewczyna wogóle zaistniała! Wcześniej mało kto o Marinie słyszał… a teraz co? Laska próbuje podbudować wizerunek pojeżdżając jej w tabloidach? Żałosny sposób na promocję.Wku*wia mnie to,że teraz wszystkie,które wyrzuciły Sablewską z roboty,zaczęły jej pojeżdżać. Miejcie troche szacunku i klasy a nie zachowujcie się jak ostatnie suki.Widocznie maja powod.Jaka klase Sablewska pokazala? Nie zna sie na niczym, glupia jak but, potrafi tylko jezdzic po wygladzie uczestnikow. Wybila sie na nazwiskach podopiecznych a potem przy pierwszej okazji jak tvn sypnal kasa to poleciala jak su*ka z podniesionym ogonem. I ciagle łże w mediach, ze dieta jej rysy zmienila, ze to ona jest autorka sukcesow Gorniak czy Dody.Bzdura.A Marine znalam przed Sablewska i mialam nadzieje, że Majka zrobi z nia jakis konkret, jak widac nic nie zrobila. Jedyny marny teledysk, ktory zniszczyl fajna piosenke. Imo Majka zasluzyla zeby po niej jezdzic, mimo ze kiedys mialam inne zdanie.Ogarnij się ;d
Kończ – wstydu oszczędź tępa, prymitywna gówniaro. Sablewskiej nie lubię, ale Kim jest wogóle ta miotła Marina ? znana jedynie z romansu z łozem, Mrozem czy innym chujem, ty dziewczynko to powinnaś scene zamiatać, a nie “mieć w głowie płyte” bezbarwna, tępa laluniu.
gość, 11-04-11, 21:43 napisał(a):Szkoda mi i Mai i MAriny. Obie cholernie lubie i biorę z nich przykład w temacie mogy. Wydaje mi się, że fajna byla z nich para i szkoda, że tak to wszystko się potoczylo …No to Ci współczuję 😉
biedactwo ta Marina pewnie nie ma jej kto po tampony do kiosku skoczyć…………..zenada……
gość, 11-04-11, 18:33 napisał(a):gość, 11-04-11, 18:10 napisał(a):Wiele rzeczy zostało spier*olone? ;o Tak,tak… ja też nie przepadam za Sablewską,ale to dzięki Niej ta dziewczyna wogóle zaistniała! Wcześniej mało kto o Marinie słyszał… a teraz co? Laska próbuje podbudować wizerunek pojeżdżając jej w tabloidach? Żałosny sposób na promocję.Wku*wia mnie to,że teraz wszystkie,które wyrzuciły Sablewską z roboty,zaczęły jej pojeżdżać. Miejcie troche szacunku i klasy a nie zachowujcie się jak ostatnie suki.Mnie bardziej sama Sablewska drażni.Przez to nadmuchane, napompowane kwasem, nie majace nic do powiedzenia badziewie nie oglądam “X-factor”.
Ladna dziewczyna a taka… no dziwna co najmniej… Czego ona sie spodziewala po Sablewskiej… Przeciez ta durna hiena nawet ubrac sie nie umie ani skonstruowac poprawnie zdania po polsku… Poza tym- Marina nie ma talentu na miare Gorniak sprzed 20-tu lat a sliczna buzia to nie wszystko ;[
Maja to marna menadżerka kolejna gwiazda to pokazała ..
Szkoda mi i Mai i MAriny. Obie cholernie lubie i biorę z nich przykład w temacie mogy. Wydaje mi się, że fajna byla z nich para i szkoda, że tak to wszystko się potoczylo …
to nie Majce doda zawdziecza zmiane stylu tylko swojej asystentce Marcie. Spojrzcie jak kiedys sama Sablewska się ubierała…
gość, 11-04-11, 16:20 napisał(a):gość, 11-04-11, 11:44 napisał(a):jasne ze Marina nie jest wielka gwiazda ale nie zmienia to faktu ze Sablewska to karierowiczka ,zakłamana do granic mozliwosci .Nie potrafiła jej wylansowac a Edzi i dodzi lansowac nie musiała bo juz były sławne .Sama pchała sie do koryta …DOBRY MENADZER TO TAKI KTÓREGO NIKT NIE ZNA ZA TO KAZDY ZNA GWIAZDY KTÓRE PROMUJE …MARINA KARIERY NIE ZROBIŁA,TOLA TEZ PEWNIE NIE ZROBI A DODA I EDZIA BYŁY SŁAWNE NA DŁUGO ZANIM ZACZEŁY PRACE Z SABLEWSKA …Moze i bym sie pod tym nie podpisala, gdybym nie zobaczyla tej laski (Majki) w xf – tragedia po prostu. Ta dziewczyna totalnie sie nie zna na muzyce czy kreacji artysty. JEst dwulicowa. Dlatego zgadzam sie z powyzszymi opiniami i mam szczera nadzieje, ze Majka zniknie z showbiznesu.
gość, 11-04-11, 15:27 napisał(a):Nie wiem jaka naprawdę jest Sablewska,ale wiem,że dzięki niej Doda zmieniła styl i wygląda o niebo lepiej. !Doda zaczela sie lepiej ubierac dopiero jak Sablewska ZWOLNILA.
Piosenkarka od siedmiu boleści buhahahahahhaaa!!!!!
bedzie teraz tak gadać-zdała sobie sprawe ze dzieki temu moze byc popularna chociaż na takich portalach,a tak naprawde ta Marina to panna nikt!
Wiele rzeczy zostało spier*olone? ;o Tak,tak… ja też nie przepadam za Sablewską,ale to dzięki Niej ta dziewczyna wogóle zaistniała! Wcześniej mało kto o Marinie słyszał… a teraz co? Laska próbuje podbudować wizerunek pojeżdżając jej w tabloidach? Żałosny sposób na promocję.Wku*wia mnie to,że teraz wszystkie,które wyrzuciły Sablewską z roboty,zaczęły jej pojeżdżać. Miejcie troche szacunku i klasy a nie zachowujcie się jak ostatnie suki.
bez Sablewskiej niewiele by osiągnęła i to nie jest kwestia talentu bądź jego braku po prostu to dzięki niej pisały o Marinie gazety a już sam fakt że najprawdopodobniej to ze względu na Marine Doda zrezygnowała z pracy z Mają. Nieźle się odwdzięcza najciekawsze jest to ze współpracy zrezygnowała w momencie gdy Doda zaczęła komentować Sablewską. Nie wierze w tego typu zbiegi okoliczności. Nie lubię jej jest jakaś taka nienaturalna, zrobi wiele aby osiągnąć swój cel nawet gdyby miałoby to działać na czyjąś niekorzyść przepraszam ale takie jest moje zdanie.
gość, 11-04-11, 18:10 napisał(a):Wiele rzeczy zostało spier*olone? ;o Tak,tak… ja też nie przepadam za Sablewską,ale to dzięki Niej ta dziewczyna wogóle zaistniała! Wcześniej mało kto o Marinie słyszał… a teraz co? Laska próbuje podbudować wizerunek pojeżdżając jej w tabloidach? Żałosny sposób na promocję.Wku*wia mnie to,że teraz wszystkie,które wyrzuciły Sablewską z roboty,zaczęły jej pojeżdżać. Miejcie troche szacunku i klasy a nie zachowujcie się jak ostatnie suki.Mnie bardziej sama Sablewska drażni.Przez to nadmuchane, napompowane kwasem, nie majace nic do powiedzenia badziewie nie oglądam “X-factor”.
gość, 11-04-11, 18:10 napisał(a):Wiele rzeczy zostało spier*olone? ;o Tak,tak… ja też nie przepadam za Sablewską,ale to dzięki Niej ta dziewczyna wogóle zaistniała! Wcześniej mało kto o Marinie słyszał… a teraz co? Laska próbuje podbudować wizerunek pojeżdżając jej w tabloidach? Żałosny sposób na promocję.Wku*wia mnie to,że teraz wszystkie,które wyrzuciły Sablewską z roboty,zaczęły jej pojeżdżać. Miejcie troche szacunku i klasy a nie zachowujcie się jak ostatnie suki.Widocznie maja powod.Jaka klase Sablewska pokazala? Nie zna sie na niczym, glupia jak but, potrafi tylko jezdzic po wygladzie uczestnikow. Wybila sie na nazwiskach podopiecznych a potem przy pierwszej okazji jak tvn sypnal kasa to poleciala jak su*ka z podniesionym ogonem. I ciagle łże w mediach, ze dieta jej rysy zmienila, ze to ona jest autorka sukcesow Gorniak czy Dody.Bzdura.A Marine znalam przed Sablewska i mialam nadzieje, że Majka zrobi z nia jakis konkret, jak widac nic nie zrobila. Jedyny marny teledysk, ktory zniszczyl fajna piosenke. Imo Majka zasluzyla zeby po niej jezdzic, mimo ze kiedys mialam inne zdanie.
Majka na siłe wepchenła ja na Sylwestra do wrocławia-był to warunek by wystąpiła też Edyta-musiała Dwójka wziaść Marine-a ta teraz jej sie tak odwdzięczna-żałosna smarkula
doda i gorniakowa moga sobie narzekacale przed maja nikt o marinie nie slyszal (nie krepujcie sie mnie poprawiac, rece do gory, kto znal tytuly piosenek mariny, zanim zajela sie nia sablewska – a po sablewskiej, tytul peper mint kojarzy duzo osob, nawet jesli nie sluchaja takiej muzyki).wiec marinka to powinna mai dziekowac i mocno sie jej trzymac – zamiast niczego mialaby chociaz wystep w x factor zalatwiony, a to duzo dla panny, ktora kojarzy sie tylko ze wwzgledu na jej byla menadzerke.
Ciekawe .. bo bez Majki by tyle nie osiągnęła więc jestem za Mają .. niech sobie teraz sama radzi .. ona chyba jej zazdrości że Maja jest jako juror w x – factor i nie mogła się zająć Mariną .. żal mi tej mariny .. ;|
marina kto to taki heh
Jaka ona jest daremna :/ Juz nawet Marciniak lepsza.Tamta przynajmniej sie do czegos nadaje (wiadomo do czego), ta to juz zupełnie do niczego.
gość, 11-04-11, 11:44 napisał(a):jasne ze Marina nie jest wielka gwiazda ale nie zmienia to faktu ze Sablewska to karierowiczka ,zakłamana do granic mozliwosci .Nie potrafiła jej wylansowac a Edzi i dodzi lansowac nie musiała bo juz były sławne .Sama pchała sie do koryta …DOBRY MENADZER TO TAKI KTÓREGO NIKT NIE ZNA ZA TO KAZDY ZNA GWIAZDY KTÓRE PROMUJE …MARINA KARIERY NIE ZROBIŁA,TOLA TEZ PEWNIE NIE ZROBI A DODA I EDZIA BYŁY SŁAWNE NA DŁUGO ZANIM ZACZEŁY PRACE Z SABLEWSKA …
Nie rozumiem. Jesli ja w zyciu jestes z czegos niezadowolona to to zmieniam. A nie narzekam po facie. Marny z niej talent i tyle. Ladna buzia i slodki wizerunek, ale nic poza tym. Takiej to zaden manager nie pomoze. Chyba ze zostac ikona mody nastolatek.
Nie wierzę, że jest w Polsce ktoś, kto marzy o płycie Mariny na urodziny, albo odpala kompa i pierwsze co robi, to słucha jej piosenek. Po prostu nie wierzę. Przecież to jej kawałki to jakieś gówno! Ani tekst ani melodia do mnie nie przemawia. A ona sama zamiast zająć się śpiewaniem, lansuje się, gdzie się da. W czasie współpracy z Mają było tak samo i nie dziwię się, że zerwała z nią współpracę.
gość, 11-04-11, 12:50 napisał(a):Sablewska jest do niczego,te jej sztuczne spojrzenia,te ruchy.Mało mówi a jak juz to nuda ,nuda,nuda…pisza o niej niemal zawsze w konteksie Edyty i dody…jak sprawa uciechnie to jej kariera skonczy sie tak samo szybko jak zaczeła bo sie nie sprawdziła TEZ TAK MYSLE,W 2 EDYCJI JUZ JEJ NIE BEDZIE
gość, 11-04-11, 12:54 napisał(a):gość, 11-04-11, 10:05 napisał(a):nie wiem, jakim naiwnym trzeba być, żeby teraz zatrudnić Maje… popieram Marine. Wszystkie jej byłe podopieczne mówią o niej to samo, więc cos musi być na rzeczy.z nia zadna sławna osoba nie bedzie chciała pracowac,komu potrzebny menadzer który na pierwszym miejscu stawia swój własny lasn a dopiero potem kariere artysty
Była Maja to nie trzeba było nic robić poza lansowaniem się a teraz jak Maji nie ma to marinka musi biedna sama pracować… ahhh jaki żal
OSTRO ALE OKEY!!!!!WE WCZORAJSZYM X-FACTOR DZIĘKI KUBIE I CZESŁAWOWIE NIE UDAŁO SIĘ SABLEWSKIEJ WETKNĄĆ DO FINAŁOWEJ 15ki SWOJEGO FAWORYTA Z KTÓRYM JUŻ PODOBNO PRACUJE.A PODOBNO JEST TAKA UCZCIWA I PROFESJONALNA.WIĘC WYCHODZI NA TO ŻE 100% PODOBNO:(((((
“zawsze tak było” ? ZAWSZE to ona opowiadała jaka to Maja nie jest wspaniała- przy każdej nadarzającej się okazji. niech nie pier.do.li. zatem…
Szczerz powiem lubie Marinę i jej piosenki ale ona się jakaś taka dziwna zrobiła pamiętam jak była u Szymona Majewskiego i już wtedy zaczynała mnie irytować tym swoim jestem taka najarana i ta cała sprawa z tą Sablewską boże jak mnie denerwuje takie pranie brudów w telewizj gazecie czy gdzie kolwiek. Nie wim jaka jest ta Maja w X-factor jest znośna ale albo one się na nią uwzieły i dla lansu teraz taką szobkę odstawiają (Marina,Edycia i Doda)albo naprawdzę ona jest inna w TV a inna gdy jest menadżerką sama nie wiem ogulnie ta sytuacja z nimi jest irytująca żałosna i mogliby już skończyć.
gość, 11-04-11, 11:44 napisał(a):jasne ze Marina nie jest wielka gwiazda ale nie zmienia to faktu ze Sablewska to karierowiczka ,zakłamana do granic mozliwosci .Nie potrafiła jej wylansowac a Edzi i dodzi lansowac nie musiała bo juz były sławne .Sama pchała sie do koryta …ZGADZAM SIE
Nie wiem jaka naprawdę jest Sablewska,ale wiem,że dzięki niej Doda zmieniła styl i wygląda o niebo lepiej. Z Edzią i jej kaprysami chyba nikt normalny by nie wytrzymał,a ta cała Marina to żaden materiał na gwiazdę:/Chciała być drugą Dodą,ale nie wyszło,teraz pokazuje brak klasy obwiniając o wszystko swoją byłą menadżerkę(którą sama zwolniła). Zachowuje się jak rozkapryszone dziecko!
KIEPSKO SIE WYSLAWIA, TEKSTY W STYLU JESTES GENIALNY LUB KUPUJE TO, PRZY WYPOWIEDZIACH KUBY WYPADAJA NAPRAWDE SLABO I CHYBA SIE TA JEJ GRUPA Z X FACTOR ZA BARDZO NIE UCIESZYLA,ZE IM JA WYBRALI,SZKODA MI JEJ,GLUPIO BYM SIE CZULA BEDAC NA JEJ MIEJSCU
czasem mam wrazenie ze bycie menadzerem w branzy muzycznej polga tylko i wylacznie na pokazywaniu sie przed kamerami i obiektywami
gość, 11-04-11, 13:14 napisał(a):ciekawe dlaczego Sablewska sie z nimi nie sądzi? czyzby dziewuchy miały racje, co do niej?????a o co ma sie z nimi sadzic?o pomowienie chyba nie moze, bo nie ma konkretnych oskarzen
Marina głupia gówniara, jakby jej Maja szkodziła to czemu tak późno ją zwolniła a wcześniej nie narzekała? Do wora z Mariną-ona już nigdy kariery nie zrobi. Niech lepiej jakąś szkolę skończy!:D
marina srinaco to w ogole jest ta marina… wokal lepszy ma moj facet pod prysznicem
Myślę, że wspólne pranie brudów i użalanie się nad sobą to tylko promocja i zaszkodzić mogą wyłącznie sobie, bo Maja zachowuje się profesjonalnie, a one jak skarżące mamie przedszkolaki.
kto zna jakis utwór tej gowniary? ja nie:]
ciekawe dlaczego Sablewska sie z nimi nie sądzi? czyzby dziewuchy miały racje, co do niej?????
gość, 11-04-11, 10:05 napisał(a):nie wiem, jakim naiwnym trzeba być, żeby teraz zatrudnić Maje… popieram Marine. Wszystkie jej byłe podopieczne mówią o niej to samo, więc cos musi być na rzeczy.z nia zadna sławna osoba nie bedzie chciała pracowac,komu potrzebny menadzer który na pierwszym miejscu stawia swój własny lasn a dopiero potem kariere artysty
Sablewska jest do niczego,te jej sztuczne spojrzenia,te ruchy.Mało mówi a jak juz to nuda ,nuda,nuda…pisza o niej niemal zawsze w konteksie Edyty i dody…jak sprawa uciechnie to jej kariera skonczy sie tak samo szybko jak zaczeła bo sie nie sprawdziła
gość, 11-04-11, 10:54 napisał(a):Dodam że bardzo liczyłam na nią, myślałam że spełni się jako artystka, pokaże coś nowego i dosłownie rozwali polską scenę muzyczną a tymczasem zawiodła na całej linii. Z obiecującej artystki o fajnym głosie jest teraz dla mnie lansującą się i jarającą się samą sobą celebrytką, osobowością znanej z tego że jest znana i nic po za tym.dokładnie popieram w 100%, nic jeszcze nie osiągnęła a strasznie gwiazdorzy do tego jest tak głupia że aż drażniąca!!!