Od kilku dni dość głośno zrobiło się w polskich mediach na temat Luny. A wszystko dlatego, że ta młoda wokalistka już niedługo będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Eurowizji. Nic więc dziwnego, że wszyscy zaczęli się nią interesować. Jak mieszka? Co robiła wcześniej? Jakie ma plany na przyszłość? Lista pytań mogłaby pewnie nie mieć końca. 25-latka nie ma jednak problemu, by otworzyć się na fanów i zdradza małe fragmenty prywatnego życia.

Luna jedzie na Eurowizję 2024. Jak mieszka reprezentantka Polski i córka milionera?

Luna zdradza, że jest prawie albinoską

W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Luna pojedzie do Szwecji i wraz z piosenką „The Tower” powalczy w konkursie Eurowizji. I choć najchętniej opowiada ona o swojej muzycznej pracy, już dała nam się poznać trochę bliżej. Wiadomo więc między innymi, że Aleksandra Wielgomas – bo tak właśnie naprawdę się nazywa – pochodzi z bogatego domu, a poza muzyką, interesuje się gimnastyką oraz jogą.

18-letnia Alabama Barker atakuje hejterów, „Jestem cała naturalna”

Niemniej dużo osób zwraca uwagę nie tylko na jej talent czy pochodzenie, lecz również oryginalny wygląd. Warszawianka zdradza, że bardzo jasne włosy i skóra to efekt niedoboru melatoniny w organizmie. Jak sama przyznaje, jest prawie albinoską.

Scenicznymi strojami, makijażem staram się tylko podkreślać moją urodę, tworzyć własną rzeczywistość, ale też inspirować do tego samego innych. Mam białe brwi, rzęsy, jak się urodziłam byłam prawie albinoską i nie chcę tego zmieniać — wyznała Luna w rozmowie z „Co za tydzień”.

Syn Bachledy-Curuś ma się czym pochwalić! Majątek 14. latka wyceniono na pokaźną sumę

Luna, Fot. Gałązka/AKPA

Luna, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Luna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA