Maciej Dowbor, dziennikarz i prezenter ostatnio kręci karierę także w Internecie. Razem z żoną, Joanną Koroniewską założyli kanał na YouTubie. Poza tym prowadzą też słynną „Domówkę u Dowborów”.

Maciejowi Dowborowi skradziono samochód

Dowbor o ROMANSIE Koroniewskiej?! „Z tym dziadem?!”

Niestety spotkała ich bardzo przykra historia. W poniedziałkowy wieczór tuż po meczu polskiej reprezentacji na Euro 2020 skradziono im luksusowy samochód Kia Stringer. Maciej Dowbor udał się na korty Legii, a gdy wrócił, auta już nie było. Natychmiast poinformował  o tym na Instagramie. Następnego dnia poinformował, że sprawę zgłosił na policję.

NAJGORZEJ‼️ Nie dość, że nasi przegrali, to jeszcze zaraz po meczu ukradli mi samochód‼️. Tak właśnie – w centrum Warszawy, obok Radiowej Trójki i Legii. W nocy do 3 nad ranem siedziałem na policji. Jestem wykończony. Jakaś kompletna miazga. A w środku było trochę sprzętu – choćby nowiutki MacBook Pro, który służył nam do robienia lajfów – Domówki u Dowborów oraz montowania naszych filmików. Co za miazgam – napisał Dowbor.

Maciej Dowbor stracił zęba. Koroniewska się tłumaczy

Prosi swoich obserwatorów o pomoc. Najbardziej zależy mu na laptopie:

Charakterystyczny i raczej rzadki model! Po co to komu?! Może ktoś coś gdzieś widział?! KIA STINGER GT nr rej – WZ1977T – biała perła. Albo, chociaż złodzieje wyrzucili komputer – szary grafit MacBook Pro w czarnym etui z czerwonym napisem Marc Jacobs! Wiem, że szanse są marne, ale a nóż widelec!? Możecie udostępnić?! – zaapelował Maciej.

Joanna Koroniewska pozuje w bikini, a Maciej Dowbor: „Nie zmieniaj outfitu. Zaraz…”v