Tuż po wydaniu oświadczenia przez Katarzynę Cichopek i Maćka Kurzajewskiego o rozstaniu pojawiły się plotki, że prezenterka jest w bliskich relacjach z Maciejem Kurzajewskim. Niektórzy internauci wprost pisali o ich romansie… Nie bez powodu pojawiły się takie plotki, w końcu od 1,5 roku prowadzą razem „Pytanie na śniadanie”, a dziennikarz sam rozwiódł się po 23 latach z Pauliną Smaszcz na początku 2020 r.

Katarzyna Cichopek widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego?

Maciej Kurzajewski o zamieszkaniu z Katarzyną Cichopek

Spekulowany romans Kurzajewskiego i Cichopek był na tyle „hot” tematem, że ktoś pokusił się nawet o nagranie rozmowy tych dwojga. Przysłał je anonimowy nadawca i oprócz mediów, osoba ta ponoć wysłała je także do ich pracodawców.

Jednak na jakiś czas temat Katarzyny Cichopek i Maćka Kurzajewskiego ucichł ze względu na brak dalszych dowodów, że tych dwójkę łączy coś więcej niż tylko praca.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podsłuchiwani! Dziennikarz zabrał głos

Teraz prowadzącymi „Pytanie na śniadania” sam poruszył temat jego „romansu” z Katarzyną Cichopek podczas jubileuszowego odcinka. Kiedy na kanapie siedzieli uczestnicy show „Sanatorium Miłości” Maciej skomentował plotki o zamieszkaniu z Kasią.

Dla mnie w tym wieku miłość musi dojrzeć. Ostatnio dowiedziałem się z mediów, że zamieszkamy z Mariolą razem. To się zgadza, zamieszkamy razem. W Zakopanem. Tylko że to potrwa trzy dni – zaśmiał się Piotr Hubert.

Na co Maciej Kurzajewski odpowiedział:

O, to tak jak on nas – odpowiedział prowadzący.

Paulina Smaszcz ujawniła powody rozstania z Maciejem Kurzajewskim. MOCNE słowa

Katarzyna Cichopek w tym momencie się tylko zaśmiała. Jak myślicie? Próbują zmylić widzów, czy jednak ich romans to tylko plotki?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

IG: katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA