Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na początku października 2022 roku ostatecznie potwierdzili krążące już od miesięcy plotki o ich związku. Jakiś czas później zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali z okazji 70-lecia TVP, a w międzyczasie zdążyli się już nawet zaręczyć. Od tamtej pory nie kryją się ze swoim związkiem, a fani ostatecznie wybaczyli Kasi odejście od Marcina Hakiela i zgodnie stwierdzili, że u boku Maćka promienieje. Widzowie uwielbiają też oglądać duo „Kurzopków” w „Pytaniu na śniadanie”. Jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post, Kasia Cichopek zdradziła jak odbiera popularność ich związku w programie:

Cieszymy się, że widzowie lubią naszą parę, że są z nami, chętnie włączają telewizory. My staramy się zrobić wszystko, żeby umilić te poranki, żeby rozmowy były ciekawe, żeby był dystans, żeby było też poczucie humoru. Kiedy trzeba rozmawiamy poważnie, bo mamy poważne tematy, kiedy można to trochę luzujemy i bawimy się w studio i mam nadzieję, że tym samym wywołujemy uśmiech na twarzach widzów.

Telekamery 2023: Katarzyna Cichopek i Sandra Kubicka w żółci, Adriana Kalska w bogato zdobionej sukni z trenem

TeleKamery 2023: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odebrali nagrody

Teraz Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski otrzymali ostateczny dowód na to, że widzowie lubią oglądać ich razem na ekranie. Katarzyna Cichopek pojawiła się na gali Telekamery 2023, gdzie w imieniu swoim i Maćka Kurzajewskiego odebrała nagrodę w kategorii Prezenter/Prowadzący/Gospodarz show. Dziękując ze sceny za to ogromne wyróżnienie nie mogła powstrzymać wzruszenia. Niestety, w trakcie wręczania nagrody u jej boku zabrakło Macieja Kurzajewskiego:

Dziękuję w imieniu swoim, Maciej ma cztery na koncie i pewnie myślał, że to koniec. Jest fantastycznym gospodarzem, dziś też jest gospodarzem, na innym evencie. (…) 23 lata pracy na planie przed kamerą, mnóstwo wzlotów i upadków, spotkań z fantastycznymi ludźmi i ciągłego rozwoju zawodowego. To jest dla mnie coś niesamowitego, ale to wszystko jest możliwe dzięki państwa sympatii.

Maciej Kurzajewski publicznie wyznał miłość Kasi Cichopek. Polały się łzy

TeleKamery 2023: Maciej Kurzajewski pocałował Katarzynę Cichopek

Ten jednak ku zaskoczeniu i radości Kasi, pojawił się w ostatniej chwili i odebrał swoją nagrodę. Następnie para nagrała wspólnie InstaStories, na którym opowiedzieli o swoich wrażeniach z gali oraz podziękowali za nagrody:

Ależ to jest niesamowity wieczór. Była nieprawdopodobna konkurencja w naszej kategorii, ale to my mamy TeleKamerę! Trudno w to uwierzyć, a z drugiej strony jest to największa radość, jaką można sobie wyobrazić. Chociaż ja sobie nie wyobrażałem – mówił Kurzajewski, a Cichopek dodała: Jesteśmy mega wzruszeniu, kochamy Was!

Niespodziewanie, Maciej Kurzajewski złapał Kasię w objęcia i pocałował ją, mówiąc:

Ja Ci dziękuję bardzo.

Zrobiło się romantycznie!

Małgorzata Tomaszewska o ślubie oraz związku Cichopek i Kurzajewskiego

IG: katarzynacichopek

IG: katarzynacichopek

scena z: Katarzyna Cichopek, fot. Piętka Mieszko/AKPA

fot. Podlewski/AKPA

fot. Podlewski/AKPA

fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

fot. Podlewski/AKPA

pasekkozak

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski remontują dom. Tak będzie wyglądać ich łazienka!

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

IG: katarzynacichopek

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA