Maciej Rybus, piłkarz reprezentacji Polski, ma powody do dumy i radości. Sportowiec po raz kolejny został ojcem i powitał na świecie swojego drugiego syna. Zamieścił w sieci pierwszą fotkę z maluchem i zdradził, jak czuje się jego żona i dziecko.

Modelka Victoria’s Secret URODZIŁA. Myślała, że będzie mieć problemy z zajściem w ciążę

Maciej Rybus został ojcem

Informację o tym, że Rybus został ojcem, podał jako pierwszy klub Lokomotiw Moskwa, w którym na co dzień występuje zawodnik. Teraz piłkarz sam pochwalił się w sieci, że jego rodzina się powiększyła. Żona sportowca, Lana, a także syn Adrian, czują się dobrze.

Adrianek dołączył do naszej rodziny. Mama i aniołek czują się dobrze – napisał.

Maciej Rybus i Lana Rybus – związek

Para poznała się w 2017 roku w Moskwie i ponoć od razu między nimi zaiskrzyło. Rybus nie czekał długo i już na początku 2018 roku oświadczył się ukochanej, a zaledwie trzy miesiące później, bo w marcu wzięli ślub. Pobrali się w Rosji, a kilka miesięcy później odbyła się druga ceremonia – w Polsce. Niedługo później para poinformowała, że spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. W październiku 2018 roku urodził się pierwszy syn Macieja i Lany – Robert.

Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać – mówił Maciej Rybus w rozmowie z serwisem Polsatsport.pl.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Rybus (@m.rybus_31)

ZOBACZ TEŻ:

Emma Roberts w końcu potwierdziła, że została MATKĄ. Dodała pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Dawid Kubacki został ojcem. Razem z żoną powitali na świecie córkę

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Rybus (@m.rybus_31)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Rybus (@m.rybus_31)