Maciej Zakościelny (39 l.) i Paulina Wyka są razem od dłuższego czasu. Para doczekała się nawet dwójki dzieci, jednak nie śpieszy się im z zalegalizowaniem związku małżeńskiego. Chętnie pokazują w mediach społecznościowych swoje rodzinne życie, jednak dbają o prywatność dzieci, nie zdradzając ich twarzy. Aktor postanowił zabrać Paulinę na ściankę z okazji premiery nowego filmu.

Maciej Zakościelny pokazał syna. Ale on ma długie włosy!

Maciej Zakościelny zabrał partnerkę na ściankę

1800 gramów” to najnowszy filmowy projekt TVN. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują największe nazwiska polskiego kina. Oprócz Różczki na wielkim ekranie zobaczymy również Piotra Głowackiego, Danutę Stenkę, Macieja Zakościelnego, Wojciecha Mecwaldowskiego, Romę Gąsiorowską, Magdalenę Lamparską oraz Zbigniewa Zamachowskiego. Film opowiada historię niezwykłej kobiety, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Z okazji premiery na czerwonym dywanie pojawił się Maciej Zakościelny z partnerką Pauliną Wyką. Maciej w dalszym ciągu ma w sobie „to coś„, dzięki czemu kobiety nie są w stanie odwrócić od niego wzroku. Mężczyzna pokazał się w eleganckim, czarnym garniturze i zawadiacko pozował fotoreporterom.

Paulina kiedyś zajmowała się modelingiem, teraz jest mamą na pełen etat dwójki dzieci. Wyka na premierze pojawiła się w czerwonej sukience w kwiaty, na którą zarzuciła skórzaną kurtkę. Z dodatków Paulina wybrała proste botki na delikatnym obcasie i kopertową torebkę w wężowy wzór. Kobieta postawiła na delikatny makijaż podkreślający jej urodę.

O czym jest film „1800 gramów”?

W roli głównej Magdalena Rożczka jako Ewa. Kobieta zajmuje się szukaniem nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Przed Bożym Narodzeniem w życiu Ewy pojawia się dziewczynka – Nutka. Niemowlę nie ma rodziny a zostało pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat, można uratować również siebie?

Maciej Zakościelny

fot. AKPA

Paulina Wyka, Maciej Zakościelny

fot. AKPA

Ładna z nich para?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maciej Zakościelny z GOŁĄ klatą. Fanka: Napraw mi coś też

Maciej Zakościelny jeszcze bardziej męski? (FOTO)

Maciej Zakościelny zostanie ojcem? Jego partnerka jest w zaawansowanej ciąży!