Dwa tygodnie po tym, jak fani skrytykowali wygląd Madonny podczas jej występu na Grammy’s, piosenkarka wrzuciła do sieci swoje najnowsze zdjęcie. Postanowiła się odnieść do tego, że rzekomo poddała się kolejnej już zresztą operacji plastycznej.

Madonna oskarżona o handel dziećmi!? Szokujące doniesienia

Spójrz, jaka jestem teraz słodka, kiedy zmniejszył się obrzęk po operacji. Lol 😂 – napisała na Twitterze w poniedziałek, pod zdjęciem, na którym uśmiecha się do aparatu, siedząc na krześle.

Madonna pokazuje nową twarz

Żart Madonny pojawił się kilka tygodni po tym, jak pojawiła się na scenie rozdania nagród Grammy, aby przedstawić Kim Petras – pierwszą transkobietę, która wystąpiła na koncercie i zdobyła nagrodę Grammy oraz Sama Smitha za wykonanie utworu „Unholy”. Choć Madonna starała się przykuć uwagę swoim przemówieniem, niestety jej słowa rozmyły się pośród opinii na temat jej wyglądu.

Madonna broni swojej nowej twarzy, „Padłam ofiarą ageizmu i mizoginii”

Fani zarzucali jej, że „ma zupełnie nową twarz” i że „tym razem chirurg trochę nawalił”. Czy rzeczywiście widzicie jakąś różnice od tamtego momentu? A może wygląda tak samo? Dajcie znać w komentarzu!

Forum

/ Forum