Choć Maffashion długo starała się utrzymać ciążę w tajemnicy i nie chciała o niej publicznie mówić, to wygląda na to, że po narodzinach dziecka pójdzie tropem znanych mam, które chętnie dzielą się życiem z pociechami.

Maffashion pokazała BRZUCH tydzień po porodzie: Taki może trzeci miesiąc

Maffashion karmi syna piersią

Odkąd blogerka potwierdziła, że spodziewa się dziecka, treści w jej mediach społecznościowych nieco się zmieniły i zaczęły pojawiać się nagrania związane z narodzinami dziecka i macierzyństwem. Jeszcze więcej takich treści Maff zaczęła dodawać po narodzinach syna i np. nagrała obszerną relację, w której zdradziła, jak czuje się po ciąży czy też pokazała swoje ciało tydzień po porodzie.

Maffashion zdradza, czy będzie zarabiać na dziecku i jak się czuje tydzień po porodzie

Teraz poszła o krok dalej. Na InstaStories podzieliła się filmikiem z filtrem Vogue, nagranym około 3 nad ranem, kiedy to obudziła się, by nakarmić dziecko.

I w końcu ten filtr kiedyś pasuje. Dokładnie tak, godzina 3:11, wielka mucha uderzająca o ścianę robi akompaniament, a tu taka sytuacja. Nie śpimy! Zjedzmy jeszcze trochę – mówiła na InstaStories.

ZOBACZ TEŻ:

Maffashion ma już WÓZEK dla malucha. Wiadomo, jaki to model

Maffashion zdradziła, ile PRZYTYŁA w ciąży. „Nigdy w życiu tyle nie ważyłam”

Maffashion karmi piersią

Maffashion karmi piersią na Instagramie/fot. Instagram/maffashion_official

Maffashion karmi syna

Maffashion karmi piersią na Instagramie/fot. Instagram/maffashion_official

View this post on Instagram

Najnowszy numer „Vogue Polska” zadebiutuje na rynku we wtorek, 28 kwietnia. Będzie jednak numerem wyjątkowym – łączonym, majowo-czerwcowym. Miłość Bliskość Czułość Dotyk Troska Wytrwałość Jedność | „Zdjęcie Moniki Jagaciak z dzieckiem przy piersi wydało się nam najstosowniejsze na okładkę. I bardzo aktualne. To opowieść o bliskości mimo ograniczeń. Chociaż nie da się ani na chwilę zapomnieć o horrorze, który opanował świat, otuchę znajdziemy wśród najbliższych. Nawet jeśli nie możemy ich zobaczyć ani tym bardziej objąć. Ten numer miał być inny. Inna okładka, inna treść. Sesja z Moniką Jagaciak i jej córeczką Milą planowana była do kolejnego wydania – czerwcowego. Nie będzie jednak osobnego numeru czerwcowego, postanowiliśmy połączyć go z majowym. Robiliśmy ten numer w przeświadczeniu, że w tak mrocznych momentach potrzebujemy oddechu, piękna, optymizmu, pokrzepienia. Od tego jest „Vogue”. Filip Niedenthal, Redaktor Naczelny Vogue Polska Zdjecia @ZuzaKrajewska, stylizacja @KarlaGruszecka, włosy @Kacper_Raczkowski_Official, makijaż @MariannaYurkiewicz, scenografia @AniaWitko, produkcja @ECzaja. / The „Vogue Polska” May/June 2020 issue will be out on Tuesday April 28th. Love Intimacy Tenderness Touch Care Perseverance Unity „The image of @jacmonika nursing her baby felt like the only choice for our cover – both touching and topical. It’s about being close despite limitations. The horror of the current situation is impossible to ignore, but solace is to be found in our loved ones. Even if we can’t see them, let alone embrace them. This issue was to be different. We had a different cover planned, different stories inside. Monika and her daughter were intended for June. There will be no separate June issue however, we decided to fold it into May. As we worked on the issue you now see, the conviction that in these troubled times beauty, optimism and reassurance are of utmost value never left us. That is what Vogue is for.” #FilipNiedenthal, @niedenthal_vogue_polska. Photographed by @zuzakrajewska and styled by @karlagruszecka. Hair by @kacper_raczkowski_official, makeup by @mariannayurkiewicz. Set design by @aniawitko, production by @eczaja.

A post shared by Vogue Polska (@vogue.polska) on