Maffashion (28 l.) bywa obiektem zazdrości ze strony sfrustrowanych dziewczyn, które mimo wysiłków i starań nie mogą osiągnąć sylwetki podobnej do tej, jaką ma Julia Kuczyńska.

Czytaj też: Maffashion z Czarkiem na imprezie Coca-Coli

Blogerka wyczerpująco wytłumaczyła, jak udaje się jej utrzymać taką figurę:

Od zawsze miałam styczność ze sportem – pisała Maff na Facebooku w 2014 roku. – Jak nie pływanie i piłka nożna to dużo tańca. Bywało, że po szkole tańczyłam 3-5 godzin. Dodatkowo robiłam systematycznie brzuszki, szpagaty etc. Potem przestało mi się podobać to, że mam bardziej umięśnione ciało niż niejeden mój kolega. Za duże bice, kaloryfer.

Maff zdradziła też sekrety swej diety:

Jem sporo, co nie oznacza, że faszeruję się dzień w dzień 3ma pizzami, stertami frytek, ciastek i zapijam olejem. Ograniczam pieczywo na co dzień, jem mało makaronów, ziemniaków… Z uwagi na zdrowotne aspekty muszę uważać także na mleko. Problem, bo jadam ogromną ilość lodów;))) Piję nadal (…) dużo soków z marchewki, jem dużo warzyw, ryb, kurczaka, orzechów, owoców… BO LUBIĘ! Te rzeczy jem codziennie. Nie muszę uważać na słodycze itd. Mogę zjeść pizzę, McDonalda kilka razy w tygodniu, bo prowadzę aktywny, zabiegany tryb życia mimo że np. nie chodzę na siłownię.

Czytaj też: HORODYŃSKA O MAFF: SUKIENKA ZA DUŻA, WIDAĆ, ŻE POŻYCZONA

Julia lubi czasem najeść się do syta. Czasem po takich ucztach zostaje jej pamiątka – wydęty brzuszek, który wygląda, jakby Kuczyńska była w 3. miesiącu ciąży.

Takie właśnie zdjęcie dziewczyna Czarka Jóźwika wrzuciła niedawno na Instagram.

To teraz wszystkie miejsca w tramwaju moje – zażartowała.

Hasztag „spożywcza” ucina plotki. Dziecko? Jeszcze nie teraz.

#spożywcza 👊🏼 To teraz wszystkie miejsca w tramwaju moje 😂 🍕🍝🍞🍤 #videomaffashion #maffashionvideo

Film zamieszczony przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)

Maffashion ma brzuszek jak w 3. miesiącu ciąży (FOTO)