Maffashion i Sebastian Fabijański we wrześniu zeszłego roku zostali rodzicami Bastka. Blogerka od początku pokazuje macierzyństwo takim, jakie jest, pokazała też, jak zmieniało się jej ciało po ciąży. Otwarcie też powiedziała, dlaczego zatrudniła nianię.

Maffashion o tym, jak rodzice reagują na jej pracę, czy sama prowadzi Instagrama i jakim tatą jest Sebastian Fabijański

Maffashion zatrudniła nianię

Internauci bardzo często dociekają, czy gwiazdy same zajmują się dziećmi, czy mają kogoś do pomocy. Wielu z nich nie wierzyło, że m.in. Anna Lewandowska nie zatrudniła niani (zrobiła to dopiero po urodzeniu Laury). Trenerka jednak mówiła, że może liczyć na obie babcie. Małgorzata Rozenek nie ukrywała, że na ostatnie wakacje w Meksyku zabrali ze sobą nianię.

Maffashion pokazała zaprojektowane wnętrza nowego domu. Nie wszystkim się spodobało

Maffashion odpowiedziała na pytania fanów i w jednym z nich wyjaśniła, dlaczego zdecydowali się, aby ktoś im pomagał przy dziecku.

To była jedyna opcja. Szczególnie, że w pierwszych miesiącach życia Bastka, jego tata miał kontynuację planów filmowych. Z resztą oboje mamy ciężkie typy pracy pod względem możliwości planowania „na sztywno” dat, grafików. Ja dodatkowo mam dwie firmy, które muszę ogarniać. Moi rodzice nie mieszkają blisko i nie ma opcji, aby w razie pilnej potrzeby zjawili się NA JUŻ.

Maffashion o niani fot. Instagram/maffashion_official

Maffashion opublikowała zdjęcie syna. „Najładniejsze dziecko w branży”

Podkreśla, że niania nie ma wychowywać dziecka, a jedynie pomóc w opiece.

Niania nie jest po to, aby wychować komuś dziecko, tylko po to, aby pomóc w opiece wychowującym rodzicom. Ja uwielbiam dzieci i uwielbiam być mamą. (…) Cieszę się jednak, że pracuję. Dla równowagi i zdrowia psychicznego to jest dobre.

Sebastian Fabijański z synem.

Sebastian Fabijański z dzieckiem/fot. Instagram/maffashion_official.

Maffashion na ściance

Julia Kuczyńska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA