Pod koniec czerwca Maffashion poinformowała, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim – w czasie głośnej afery z Rafalalą. Wszyscy się zastanawiali, co dalej z willą, którą wybudowała z aktorem, ale już miesiąc później ex para zdecydowała się wystawić dom sprzedaż.

Maffashion zabrała Bastka w rodzinne strony. Tak kiedyś mieszkała!

Maffashion wyprowadziła się z willi

Dom w Konstancinie-Jeziornej o powierzchni 271 m2 wyceniono na zawrotną kwotę 6 250 000 zł. Natomiast przyszłemu właścicielowi pozwolono rozłożyć płatność na raty.

Maffashion przez cały czas nie komentowała sprzedaży domu, dopiero kilka dni temu poinformowała, że właśnie przeprowadziła się do nowego mieszkania, w którym zamieszka z Bastkiem. Uchyliła nieco rąbka tajemnicy i pokazała, jak teraz będzie mieszkać. Wnętrza są zaprojektowane w jasnych kolorach: biel, beż i szarość, co powodują, że mieszkanie jest bardzo przejrzyste i przytulne. Można też zauważyć, że nowe lokum urządzono w stylu loftowym, jak poprzedni dom.

Teraz Julia Kuczyńska odpowiedziała na serię pytań od fanów o nowe mieszkanie i wyprowadzkę z willi m.in. czy wynajęła, czy kupiła. Otóż Maff już dawno zakupiła nieruchomość, którą miała przeznaczyć na studio i biuro.

Maffashion wyprowadziła się z willi, którą budowała z Fabijańskim: „Pierwsza noc w nowym miejscu”

Następnie jeden z obserwatorów napisał wprost: „Pogubiłam się, przecież Ty dopiero, co się przeprowadzałaś”. 

W życiu czasem zdarza się pogubić. Ważne, by w porę wrócić na właściwe tory – odpowiedziała Julia.

Maffashion zorganizowała Bastkowi urodziny. Zabrakło Sebastiana Fabijańskiego

Kolejna osoba zapytała: „Poprzedni dom nie był Twój, dlaczego przeprowadzka”. Gwiazda postanowiła sprostować wszelkie plotki:

W sumie czytałam już jakieś dziwne teorie, historie i „prawdy” związane z tym, kto jest „właścicielem” domu. Otóż dom był i jest 1/2 mój. Rozstaliśmy się z Sebastianem. Przeprowadzka – bo nie chciałam mieszkać dłużej we wspólnym domu. Dla mnie to oczywiste. A dom sprzedajemy/sprzedaliśmy – odpowiedziała Maffashion.