Maffashion wraz z rodziną przeprowadziła się niedawno do nowego domu. Blogerka podczas przenosin obiecała swoim fanom, że systematycznie będzie pokazywać im, jak wraz z Sebastianem urządzili swoje cztery kąty.  I tak jak powiedziała, tak zrobiła. Parę dni temu na jej Instagramie pojawił się projekt sypialni. Miejsce do nocnego relaksu zostało urządzone w surowym i nowoczesnym stylu. Klimatem wpasowało się oczywiście do reszty mieszkania. No właśnie, a jak wyglądają inne zakątki domu?

Maffashion pokazała sypialnię. To BARDZO nowoczesny projekt

Maffashion – jak wygląda jej nowy dom?

Pozostałe wnętrza, a przynajmniej salon i taras zostały zaprojektowane także w bardzo nowoczesny i minimalistyczny sposób. W pokoju dziennym zauważyć można geometryczną, pikowaną, szarą kanapę, a także beżowy dywan o ciekawej fakturze. Nie brakuje też miejsca dla zabawek syna Julki i Sebastiana. Na ogrodzie natomiast widzimy bardzo nowoczesne fotele o oryginalnych kształtach. Wszystko oczywiście zachowane w neutralnych, stonowanych barwach.

Maffashion otwiera się na temat ŚLUBU. Zdradza też tajemnicę początków związku z Fabijańskim: „Portale plotkarskie pomogły w tym”

Co sądzisz o tych projektach? Fanom Maff, co potwierdzają komentarze pod zdjęciami, te wnętrzarskie rozwiązania bardzo przypadły do gustu. Zresztą rzućcie okiem sami – więcej fotografii znajdziecie, przewijając w prawo pierwszy post.