Julia Kuczyńska (30 l.), znana jako Maffashion oraz kilka innych czołowych blogerek i youtuberek znalazły się na okładce dwutygodnika Viva!. Udzieliły też wywiadu.

Maffashion na pogrzebie znanego warszawskiego rapera

Zostały zapytane o swoje plany i marzenia. Zaskakująca była zwłaszcza odpowiedź Maff.

Pytasz, o czym marzę? Chciałabym mieć dzieci. I to nie jedno! Rodzinę. I żeby wszystkie moje projekty, nad którymi pracuję, się ziściły!

Mówiąc o marzeniach blogerek, myślimy raczej o dalekich podróżach, nowych współpracach, czy ogromnej garderobie. Julia jednak osiągnęła już bardzo dużo. Od kilku lat jest w związku z Czarkiem Jóźwikiem (24 l.) Stwierdziła, że to już czas się ustatkować?

Myślicie, że niedługo zobaczymy ją z ciążowym brzuszkiem?

Nie wiem czy “królowe”, wiadomo brzmi „mocno” 😊😅. Dla mnie to po prostu pięć totalnie innych kobiet, które miały chęci, pasję i pomysł na siebie! Kiedy nikt jeszcze nie rozumiał po co, na co i dlaczego. Dyktowało serce! Każda zaczynała sama, a dziś niektóre moja swoje własne firmy i zatrudniają ludzi! „Przedsiębiorczość, kreatywność i zaradność w życiu przerodziły w swój sukces”. Tworzenie i działanie w internecie to dla mnie już ponad 10 lat. Początki? Wtedy nikt się nie spodziewał, ze social media będą wyglądały tak jak dziś! Zatem ciężko było planować karierę online 🙂 Była spontaniczność, tworzenie swojej własnej przestrzeni – dziś nazywanej przez nas pracą. Dziękuje @viva_magazyn za zaproszenie! Dziękuje dziewczyny za to, ze jesteście i miałyśmy okazje wspólnie wystąpić w tej sesji! Dziękuje całej ekipie pracującej na planie. A Was kochani ściskam mocno, mam nadzieje, ze radość innych ludzi daje Wam bodziec do działania! Warto w życiu stawiać na samorealizację! Nikt za Was nie przeżyje życia! NOWA VIVA OD DZIŚ W SPRZEDAŻY! Dajcie znać jak podoba Wam się reszta zdjęć i artykuł! ❤️ PS Zrobienie zdjęć aby wszystkie 5 dziewczyn wyszło bjuti, nie było takie łatwe 😅 VIVA.pl

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)