Razem sędziowali w show MasterChef, a teraz się kłócą. Wymiana opinii między Michelem Moranem a Magdą Gessler na temat ich umiejętności kulinarnych (i nie tylko) stała się faktem.

Zaczęło się od wypowiedzi Morana w show Kuby Wojewódzkiego. Restaurator powiedział wtedy, że Gessler nie wygrałaby show MasterChef i musiałaby oddać „fartucha” (jak to mówił w programie).

W wywiadzie dla Show Gessler odpłaciła Moranowi pięknym za nadobne:

Michel jest świetnym kucharzem dla delikatnych podniebień bogatych Polaków, którzy, broń Boże, nie chcą utyć, bo są na restauracyjnych dietach. Ryby są tam dobre, choć nie nadzwyczajne. Nie jest to nie wiadomo co, ale po prostu restauracja correct. I jestem jej bardzo przychylna. Natomiast Michel nie był „U Fukiera”. No cóż, niscy mężczyźni mają duże problemy – wypaliła ni stąd ni zowąd Gessler.

W poniedziałkowy wieczór na Facebooku Magdy Gessler pojawił się wpis, w którym tłumaczy swoje zacietrzewienie:

Poniosly mnie emocje… I zaluje. Lubie Michela Morana, cenie sobie nasza wspolprace… Ale …trudno mi wytrzymac…odkad wypowiedzial sie u Kuby Wojewodzkiego na temat mojego gotowania… musze odpowiadac na pytania dziennikarzy czy Magda Gessler potrafi gotowac…… Michel, uwielbiam Pana:) – napisała restauratorka (pisownia oryginalna).

Magda Gessler obsmarowała Michela Morana
Fot. © KAPiF