Magda Gessler to jedna z najbardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Głośno jest o niej w kontekście „Kuchennych rewolucji”, ale także w kontekście życia prywatnego. Obecnie jest narzeczoną lekarza Waldemara Kozerawskiego.

Magda Gessler zostanie po raz trzeci BABCIĄ!

Magda Gessler o romansie z Piotrem Adamczykiem

Natomiast przed laty miała romans także z aktorem Piotrem Adamczykiem. Obydwoje tego nie kryją, ale nikt nie znał szczegół tej relacji i wciąż jest to spore zaskoczenie dla wielu.

Nieco więcej o tym opowiedziała w swojej książce biograficznej. Wyznała, że zaczęli spotykać się, kiedy oboje znajdowaliśmy się w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości.

Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów – czytamy.

Magda Gessler kiedyś i dziś! Trudno uwierzyć, że nie zawsze miała złote loczki (ZDJĘCIA)

Teraz w podcaście „Trójkąt” Magda Gessler także wspomniała o gorącym romansie z Piotrem Adamczykiem. Zapewnia, że chociaż nie wyszło, to dziś żyją w przyjaźni:

Nie wiem, czy on mi wybaczył, czy ja mu wybaczyłam. W każdym razie relacje są bardzo poprawne, i bardzo Piotrowi dziękuję za wytrzymałość, bo nie da się ukryć, że wejść na mój język to nie jest fajne. Może nie jest łatwe. Ja mu zawsze wybaczałam, problem, żeby on sobie wybaczył. Myślę, że wybaczył — stwierdziła.

Magda Gessler już po ŚLUBIE! Było hucznie… i nikt o tym nie wiedział!

fot. OConnor / AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / The Mega Agency / Forum

Magda Gessler, Piotr Adamczyk Fot.  Maciej Cyran / Studio69 / Forum

Waldemar Kozerawski, Magda Gessler, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA