Magda Gessler (67 l.) uchodzi za królową polskich social-mediów, a fani czekają na jej słynne „besos” jak na namaszczenie. Restauratorka od lat prowadzi kultowy już program „Kuchenne Rewolucje”, który emitowany jest na antenie TVN. Magda pokazała na Instagramie, jak zza kulis wygląda nagrywanie wiosennej ramówki stacji. Wystąpiła w kreacji Marilyn Monroe. Jak wyglądała?

Magda Gessler z nagim biustem! Odtworzyła słynny obraz

Magda Gessler jak Marilyn Monroe na ramówce TVN

Magda Gessler jakiś czas temu sporo schudła. Gwiazda jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie, a burza loków i zwariowane stylizacje stały się jej znakiem rozpoznawczym. Madzia zdradziła w jednym z wywiadów, że postanowiła przejść na dietę roślinną i dzięki niej udało się jej spektakularnie schudnąć.

Magda Gessler BEZ MAKIJAŻU: „Nie tak młodo ale prawdziwie”

Restauratorka od lat robi rewolucje w restauracjach w całej Polsce. Jej program doczekał się 22. sezonu. Z tej okazji Magda postanowiła pokazać na Instagramie, jak zza kulis wygląda nagrywanie spota reklamowego dla TVN.

Gessler pokazała się w różowej sukience przywodzącej na myśl kultową kreację Marilyn Monroe z filmu „Mężczyźni wolą Blondynki”. Magda dobrała do niej długi, futrzany szal i bogato zdobioną biżuterię.

Taka stylizacja Magdy Gessler zrobiła furorę wśród Internautów. Fani w komentarzach przyznali, że restauratorka wyglądała jak prawdziwa diva.

  • Love my Darling Marilyn.

  • Prawdziwa Marilyn Monroe.

  • Królowa.

  • Pani Madziu wygląda Pani bosko.

  • Pani Madzia wygląda jak Afrodyta.

  • Diva – pisali zachwyceni Internauci.

Udana metamorfoza?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Polarna Magda Gessler przemierza ulice Warszawy. Zobaczcie TE BUTY!

Magda Gessler pozdrawia z wakacji. Uwagę zwrócił DROGI szczegół

OMG! Magda Gessler w telewizji 24 lata temu. Co tam robiła?