Magda Mielcarz wyjaśniła, dlaczego zmieniła fryzurę, makijaż i styl
Od jakiegoś czasu Magda Mielcarz (39 l.) eksperymentuje z wizerunkiem. Poszukuje. Zmienia – fryzury, makijaże, ubrania.
Magdalena Mielcarz niczym królowa balu (FOTO)
Z dawnej słodkiej blondynki, jaką pamiętamy z Quo Vadis nie ma ani śladu. Mielcarz ma pazur, choć nie wszystkim podoba się jej nowy wizerunek.
W minionym tygodniu modelka kilka razy pojawiła się na salonach. Jej stylizacje wzbudziły małą sensację – szczególnie wtedy, gdy Mielcarz pokazała się niemal bez brwi – te zostały tak wystylizowane, że oprawie nie było ich widać.
Nowy “look” gwiazdy opisał nie tylko Kozaczek – odmienioną Magdą zainteresowały się też tabloidy.
Po kilku publikacjach gwiazda zdecydowała się wyjaśnić, skąd pomysł na taką metamorfozę. Na swoim Instagramie Mielcarz napisała:
My, Kobiety, jesteśmy uczone od małego spełniać pewne oczekiwania, zachowywać się i wyglądać w określony sposób.
Magda Mielcarz postawiła na nową dietę (FOTO)
Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, malowaniem się na “Barbie”, spełnianiem czyiś oczekiwań, tańczenia jak mi zagrają.. nie jestem małą dziewczynką tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chce, maluje jak chce, mówię co myślę.
Dzisiaj spełniam SWOJE oczekiwania. Życzę, abyście i Wy kiedyś mogły pracować i żyć na własnych zasadach. Być sobą. #badzsoba#happiness#is#on#the#other#side#of#fear#sisterArmy – napisała Magda Mielcarz.
Nie trzeba chyba dodawać, że pod jej tekstem pojawiła się masa pozytywnych, przychylnych komentarzy i gratulacji.
I niech tak zostanie.








No pewnie, nikt nikomu nie zabrania ubierać i malować się jak chce, nie o to chodzi Pani Magdo, Pani po prostu w swoim nowym wizerunku wygląda niekorzystnie i tyle w temacie.
wyglada extra!
Ja widzę jedno – piękną kobietę, która się oszpeciła na własne życzenie. To teraz wygląda sztucznie. Ale jeśli jej z tym dobrze, to nam nic do tego.
Wydaje mi się, że właśnie teraz przesadziła z wyglądem. Magda, to TYLKO wygląd, nic więcej. Poza nim jesteś zwykłym człowiekiem jak wszyscy inni.
niesympatyczna siwa lala
OKROPNIE NIE UPIERAJ SIE PRZY SWOIM OKROPNNNNIIIIEEEEEE
23:12 jaka głęboka psychoanaliza, długo myślałeś nad tym pseudowyowodem?
Ponaciągana twarz, na zdjeciu z boku wygląda jak Minge.
Moze bedzie startować z nowym programem czy inna koncepcja, stas przyciąganie uwagi. Nie ma sie czym oburzać 😄 wyluzujcie. To normalne, ze ladne laski maja do siebie dystans, najczęściej nie maja go te, które jedynie uważają, ze są ladne… Niech se chodzi jak chce 😊
Chyba komuś od nadmiaru urody w głowie się przewróciło.
Powiało terapią…
ładna to może jest , ale tak głupia , i pusta , że szok . Potwierdziła to dzisiaj w DDTVN .
No tak kazdy ma prawo ubierac, malowac itp. Jak chce prawda. Nie zmienia to jednak faktu, ze ostatnie stylizacje Magdy to Tragedia , a szkoda bo to naprawde piekna kobieta
była ładna a teraz jest charakterystyczna, z Twarzy jak Jagoda Judzińska, fajnie, przynajmniej nie jak następny klon
Ojej.Madziunia prawie się rozpłakała bo wszyscy dotąd piali z zachwytu jaka to ona piękna,a tu nagle taki szok – ludzie zaczęli zauważać, że przesadziła.Tłumaczenie faktu stania się bardziej sztuczną( ten blond…) tym,iż chciała uciec od sztuczności jest irracjonalny. Zdziwiła się i to ostro.Moim zdaniem wszystko posypało się po fryzurze, która uwypukliła czoło i zaczęło się kombinowanie z brwiami i konturowaniem.Piękna kobieta zrobiła z siebie manekina i nie ma w tym większej ideoligii.
Nic nie zrobiła z ryjem, czego nie robiła by wcześniej, poprostu odkleila te wiesniackie sztuczne rzęsy na które w pl teraz taka moda i nie podkreśliła brwi na ciemno, do tego mocny błąd i mamy efekty. Ładnie wygląda, trochę jej odrost zejdzie i będzie super 👌
40 ka na karku a wygląda na 20ke, Boska jest brawo
Ona przyznała (chociaż nie wprost), że wreszcie przestała wypełniać twarz i usta. Potwierdziła to też kinga rusin kom.entarzem pod jej zdjęciem.
Taki pusty balon
Śliczna jest a robi sie na maszkare…kobieta zmienna jest
Narzeka na coś czego nie jedna jej zazdrości. Magda jest naturalnie piękna Ktoś kto doradził jej taką zmianę zasługuje na wielkiego kopniaka w dupę. Oszpecono tak piękną kobietę. Chyba z zazdrości.
Now wierze że można na własne życzenie się tak oszpecic. Wygląda strasznie. A była jedna z piękniejszych jeśli mówimy o słowiańskiej urodzie (quo vadis) , masakra
A mi się podoba 🙂
jaśniejsze brwi, wyraziste kreski , za jasny cien i takie efekt haha, widać że nic nie robiła, ładna kobieta
miec naturalne wlosy blond i zrobic z nimi cos takiego – koszmar
Ok rouzmiem że nie chce rzes doczepiać. Ale brwi jakieś dziwne naciągnięte i białe po co zrobiła?
Jak dla mnie wygląda ślicznie
Ten kolczyk wygląda jak ce nzura
Wystarczyłoby troszkę przyciemnić brwi i już by wyglądała jak człowiek. Tak czy siak była piękna a teraz jest dziwna
Na zdjęciu z Pirogiem wygląda jak Minge
ona to sama sobie zrobiła? dlaczego? Była taka piekna!
Oszpecic sie tylko po to zeby udowodnic cos czego i tak nie udowodnila bo teraz wyglada jakby jeszcze bardziej sie malowala ps nadal sa doklejone rzesy, hipokryzja!
Jako ‘Barbie’ niestety wygladala znacznie bardziej świeżo i naturalnie..
Cala urode szlag trafil, brzydko teras
Ma obrzydliwie brzydki pepek.
A włosy tez trzeba przestać farbowac, i to mało być naturalnie?
Teraz widać jaki one wszystkie piękne.
No ma rację, ale to pogorszyło. Nie tylko ona, bo dużo celebrytek tak robi. Paszczury z siebie robią i manekiny.
Nie no, bo ten nowy wygląd to taki naturalny i nie wymaga najmniejszego wysiłku… Madzia wstaje rano, bierze prysznic, myje zęby i nic już robic nie musi… Litości:O Nie potrafisz się starzeć z godnością kobieto i tyle. I te wszystkie poprawki na Twojej twarzy mòwią to wyraźnie. Nie tłumacz się tylko żyj swoim życiem dla siebie, nie dla innych, ale jak widać nie potrafisz, bo ciągłego poklasku potrzebujesz jak powietrza.
Współczuję, że dopiero teraz to robi. Ja robię co chcę całe życie. Może musiała się chłopu podporządkować bo kasę ma on, nie ona. Smutne życie miała!
bardzo ladnie , odmlodzila sie
Fajnie💄
Wszystko spoko, ale dlaczego zyczy nam zebysmy kiedys tez tak zyly? Skad wie, ze nie zyje po swojemu? 😀
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo, tak samo pomyślałam wczoraj!
kariera się nie lepi to zgapiła od nykiel całą tą metamorfozę razem z elektro-płytą
ladnie , odmlodzila sie , super wyglada
Zniszczyła samą siebie.
A na pudlu to samo piszą.
Wyglada bardzo niekorzystnie
bardzo ladnie , odmlodzila sie