Joanna Brodzik od urodzenia wychowywała się tylko z mamą, która urodziła ją w wieku zaledwie 18 lat. Aktorka lata temu opowiadała, że była obiektem żartów i szykan rówieśników, wyzywając ją od bękartów, a ksiądz nie chciał udzielić jej nawet chrztu, bo była nieślubnym dzieckiem.

Joanna Brodzik na okładce magazynu. Fani jej nie rozpoznali: „Grafika trochę poniosło”

Joanna Brodzik 0 swoim tacie

Kilka dni temu wyszło na jaw, że Joanna Brodzik po raz pierwszy zasiądzie przy świątecznym stole z ojcem, z którym po latach nawiązała kontakt. Podobno świetnie dogaduje się z wnukami: Janem i Franciszkiem.

Magda Mołek teraz w wywiadzie zahaczyła o temat ojca gwiazdy: „Jak to jest odzyskać rodzica?”. Brodzik w pięknych słowach odpowiedziała dziennikarce:

Odzyskać rodzica to jest usłyszeć na premierze medialnej, jak Twój tata podchodzi do Ciebie i mówi „jestem z Ciebie bardzo, bardzo dumny”, a potem usłyszeć od mojej mamy: „Czy Ty wiesz, co ojciec powiedział mi na ucho, jak rozmawiałaś z Wellman? „Spójrz jaki piękny egzemplarz wyprodukowaliśmy”.

Joanna Brodzik: „To dla mnie nowy początek!”

Następnie Mołek zapytała, jaką była kobietą, kiedy w jej życiu nie było taty. Aktorka zdradziła swój sposób na brak rodzica:

Bardzo bliska mi jest ta kobieta, która mieszkała i była ze mną, była przez wiele lat, kiedy mojego taty w takim wymiarze, w jakim mogę się jego obecnością cieszyć teraz, nie miałam z różnych powodów. Mówię do wszystkich tych, którzy w wymiarze ojcostwa odczuwają brak, że możesz świadomie, rozglądając się uważnie wokół, znaleźć dla siebie tatę zastępczego i Ty możesz go sobie wybrać, takiego, który będzie mógł być w Twojej obecności obecny przez duże „O” i taki, który ten deficyt będzie mógł dla Ciebie wypełnić. I to może być kochany wuj, przyjaciel rodziny, to może być kolega starszej koleżanki, Pan z warzywniaka, to nie ma znaczenia, tylko Ty masz wybrać – powiedziała Brodzik.

Kryzys w związku Brodzik i Wilczaka zażegnany: „Paweł widział, ile przysporzył jej cierpienia”

 

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Fot. Podlewski/AKPA