Magda Stępień po kilku miesięcznej żałobie po śmierci syna Oliwiera zaczęła być aktywna w mediach społecznościowych. Teraz przyszedł czas na udzielanie wywiadów. Przed kamerami opowiedziała już o ostatnich chwilach syna.

Jakub Rzeźniczak w pierwszym wywiadzie po śmierci syna!

Magda Stępień o Jakubie Rzeźniczaku

Tym razem Magda Stępień pojawiła się w programie „Obgadane” Karoliny Sobocińskiej z portalu o2. Odniosła się w nim po raz pierwszy do zachowania Jakuba Rzeźniczaka.

Ja nie czuję do niego nic, żadnego żalu, ten człowiek jest już dla mnie obojętny. Nas już nie ma, Oliwiera nie ma, myślę, że ten temat jest już dla mnie zakończony totalnie i chyba już nie chcę do niego wracać nigdy – zapewnia modelka.

Dodaje, że nie chce oceniać piłkarza, on sam może to zrobić:

Myślę, że nie jestem osobą, od tego, by go oceniać i wystawiać opinie na jego temat. Myślę, że on sam powinien sobie na to pytanie odpowiedzieć. Ja nie wydaję osądów i nie chcę oceniać jego zachowania. Każdy odpowiada za siebie i swoje czyny – podkreśliła.

Jakub Rzeźniczak wspomina śmierć syna: „Trzymałem go za rękę”

Prowadząca wywiad zadała też bardzo mocne pytanie czy „żałuje związku z Jakubem Rzeźniczakiem”.

Ciężkie pytanie, bo musiałabym powiedzieć, że żałuję Oliwiera, mojego synka. Myślę, że nie żałuję. Niczego nie żałuję w życiu. Wszystko jest jakąś lekcją, jest w stanie czegoś nauczyć. W moim życiu było traumatyczne wydarzenie, najgorsze, śmierć dziecka. Ale wiem, że jest wielu rodziców, i jest im ciężko i potrzebują tego wsparcia, dlatego ja też bym chciała w tym kierunku iść i ich wspierać – powiedziała modelka.

Kto był w ostatnich chwilach Oliwiera? Tabloid dowiedział się, czy Jakub Rzeźniczak przyleciał do syna