Magdalena Cielecka po 15 latach od słynnej okładki Elle, do której pozowała topless, ponownie rozebrała się dla tego magazynu. 47-letnia aktorka pozuje z odsłoniętym biustem.

Magda Cielecka i młodszy o 17 lat aktor mają romans? Są bardzo zakochani!

Magdalena Cielecka topless na okładce Elle – po 15 latach znów to zrobiła

Po tym, jak w 2004 roku na rynku ukazał się numer magazynu z rozebraną Magdą, aktorka przyznała szczerze, że nie do końca jest zadowolona z tego, jak wypadła:

Tak siebie nie lubię w tej sesji! Nie dlatego, że zdjęcie jest brzydkie. To dobre zdjęcie, chyba nawet wyglądam na nim ślicznie, ale patrzę na nie i czuję, że to nie ja! Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć – mówiła Cielecka.

Anna Powierza CORAZ ODWAŻNIEJ! W niedzielę rano wrzuciła zdjęcie TOPLESS z ŁÓŻKA – ze swoim mężczyzną

Aktorka, która w czasie pierwszej sesji dla Elle miała 32 lata wyznała też, że w tamtym czasie Nie akceptowała siebie w pełni:

Są takie okresy w życiu, że człowiek czuje się ze sobą lepiej albo gorzej. Widocznie wtedy był kiepski moment. Zaczęło się od włosów. Miałam krótką grzywkę, musiałam ją obciąć do filmu, w którym wtedy grałam. Nie znoszę siebie z taką grzywką! Może dlatego i okładka, i sesja wydają mi się pomyłką. Chociaż nie żałuję, że to zrobiłam, widać tak miało być, żebym czegoś się nauczyła. A w tym, że jedni uważają mnie za wzór elegancji, a inni za szarą mysz, jest pewna prawda. Czasem chcę się schować, wyglądać tak, żeby nikt mnie nie zauważył, innym razem przeciwnie: chcę się pokazać, być w centrum uwagi – mówiła.

Edyta Górniak topless na łódce. Spędza czas nad jeziorem (VIDEO)

Wygląda na to, że po 15 latach Magda lubi siebie i akceptuje w 100 procentach. Spójrzcie tylko na nową okładkę z aktorką.

Magdalena Cielecka topless na okładce Elle w 2004 roku – aktorka miała wtedy 32 lata.

I 15 lat później – Cielecka znów rozebrała się na okładce magazynu.