Magda Gessler jest ikoną polskiej gastronomii. Od 2010 roku prowadzi w TVN program „Kuchenne rewolucje”, a od 2012 jest jurorką w programie „MasterChef”. Jej kontrowersyjne zachowania i wypowiedzi oraz ekscentryczny styl bycia sprawiają, że ma tyle hejterów co i fanów, chociaż tych drugich zdecydowanie więcej.

Magda Gessler przegrała w sądzie: „Sprawa ma dla mnie wymiar osobistej straty”

Magda Gessler z nielegalną promocją alkoholu. Grozi jej do 500 tys. grzywny

Ostatnio restauratorka nie ma dobrej passy – jakiś czas temu przegrała w sądzie i musiała zapłacić 16 tysięcy złotych Julii Papp za bezprawne użycie jednej z jej fotografii.

Teraz Magdą Gessler zainteresowała się prokuratura, a wszystko przez reklamę alkoholu (konkretnie wina) na Facebooku, która zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi jest nielegalna. Głos w sprawie zabrał dyrektor Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom:

KCPU w maju 2023 r. skierowało do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota w Warszawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa ujętego w art. 45 [2] ust. 1 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi, polegającego na niezgodnej z ustawą reklamie wina, opublikowanej w marcu 2023 r. na portalu społecznościowym Facebook za pośrednictwem profilu „Magda Gessler” – skomentował dla „Super Expressu” dr n.med. Piotr Jabłoński, dyrektor KCPU.

Choć na chwilę obecną Magdzie nie postawiono jeszcze oficjalnych zarzutów, restauratorce może grozić nawet do 500 tys. grzywny! Obecnie sprawę badają pracownicy Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota:

Przedmiotowe postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota w Warszawie i dotyczy ono przestępstwa nielegalnej reklamy alkoholu (wina) z art. 45 [2] ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Postępowanie toczy się w sprawie, co oznacza, że nikt nie usłyszał zarzutów. Trwa gromadzenie materiału dowodowego – przekazał tabloidowi Szymon Banna, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Magda Gessler nie dotarła na ramówkę TVN i zniknęła. Okazało się, że trafiła do szpitala!

pasekkozak

Magda Gessler po latach przerywa milczenie na temat romansu z Piotrem Adamczykiem

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: magdagessler_official

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: magdagessler_official

Magda Gessler, fot. Instagram @magdagessler_offcial

Magda Gessler, fot. Instagram @magdagessler_offcial

scena z: Magda Gessler, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Magda Gessler z córką

Magda Gessler, Lara Gessler, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Magda Gessler w sukience

Magda Gessler/fot. AKPA

Warszawa, 25.02.2020, Prezentacja ramówki Discovery TVN wiosna 2020,,Image: 500971670, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum

Magda Gessler w okularach

Magda Gessler w okularach fot. Lukasz Gagulski / Forum