Maggie Gyllenhaal nienawidzi paparazzi
Aktorka Maggie Gyllenhaal już nieraz dawała upust niechęci, jaką żywi do wścibskich fotoreporterów. Gwiazda nie omieszkała wspomnieć o tym także w czasie niedawnego wywiadu dla C Magazine.
“Pięć dni po tym, jak urodziła się moja córka, paparazzi zadzwonili na straż pożarną informując, że mój dom się pali. Mieli nadzieję, że strażacy zarządzą ewakuację, a oni będą mogli zrobić zdjęcia noworodkowi. To chore\” – możemy przeczytać w majowym numerze czasopisma.
No cóż, po paparazzi można się spodziewać dosłownie wszystkiego. A jednak wciąż zaskakują.
No cóż – taka jest już cena sławy. “Gwiazda” żyje nie tylko dla siebie ale i dla innych – w końcu, to dzięki tym innym żyje w luksusie. Niestety gwiazdy – po tym, jak znajdą się na szczycie – bardzo często o tym zapominają. PS.Ale paskudna sukeinka. Zero gustu.
Tego się nie spodziewałam. Bezczelność.
Oni są beznadziejni….nic dziwnego, że ich nienawidzi…
ale pomysł mieli niezły w sumie.xd
No to faktycznie nieźle dali. A swoją drogą która gwiazda ich “nawidzi” ;p
charolinka, 19-05-08, 21:11 napisał(a):No to faktycznie nieźle dali. A swoją drogą która gwiazda ich “nawidzi” ;p uwierz mi wiele takich popaprańców istnieje m.in Doda
nie no paparazzi przesadzili
A które gwiazdy lubią paparazzi? Chyba tylko niedoszła mała dziwka Cyrus.
Eee… no ten pomysł to był głupi.
someone, 19-05-08, 14:13 napisał(a):ale ona jest brzydka…Prawda, jej brat jest o wiele ładniejszy :))
z dateka wygląda troche jak kaite holmes
ale ona jest brzydka…
no fakt nic nowego……………
Gdybym miał taką gębę, też nie chciałbym, aby mi ktokolwiek robił zdjęcia.
Współczucia… Ale i tak za nią nie przepadam jako aktorką
Nie dziwię się jej.
Idioci. Rozumiem, że mają taką pracę, ale oni w ogóle nie szanują innych ludzi.
no to już przegięcie
a gdzie fotki z joś nie ma się z czego ponabijać …