Maja Bohosiewicz (30 l.) postanowiła pokazać, jak przez kilka miesięcy zmieniła się jej sylwetka. Aktorka przyznała, że od kilku miesięcy nie wykonuje treningów siłowych i na dowód tego pokazała fałdki na brzuchu. Fani nie ukrywali zaskoczenia.

Maja Bohosiewicz przeżyła KOSZMAR na własnym ślubie! Odważne wyznanie

Maja Bohosiewicz pokazała fałdki na brzuchu

Maja Bohosiewicz jest bardzo szczupłą osobą i pilnuje, by odżywiać się zdrowo i prowadzić aktywny tryb życia. Aktorka nie ukrywa, że po dwóch ciążach jej sylwetka zmieniła się, ale na Instagramie pokazywała fotki, na których widać jej płaski i wyćwiczony brzuch. Okazuje się, że sporo jest zasługą odpowiedniego ustawienia się do fotki.

Maja Bohosiewicz pokazała, jak naprawdę wygląda jej figura: „Większość moich zdjęć to niezła pozowanka”

Aktorka postanowiła pokazać porównawcze zdjęcia – na jednym z nich widać jej płaski brzuch z wyraźnie zarysowanymi mięśniami. Na kolejnym Bohosiewicz pokazała fałdki. Przyznała, że ta fotka kompletnie zaskoczyła jej fanów.

Nie chciałam tego wrzucać jako post bo myślałam że już każda szczupła dziewczyna to zrobiła i jest to śmieszne. „Serio, to są te twoje fałdki?” Moja Aśka zawsze mówi, że bawią je takie posty jak szczupli ludzie gimnastykują się żeby zrobić sobie takie zdjęcie. No ale do rzeczy. W ciągu 20 min dostałam ponad sto wiadomości: COOO??? To ty?? Niemożliwe! Przecież masz super zarysowane mięśnie! Po pierwsze: MIAŁAM, a nie mam – zaczęła Maja.

Triki Mai Bohosiewicz na smukłe ciało

Maja przyznała, że od prawie pół roku nie wykonuje treningów siłowych, co odbiło się na jej sylwetce. Bohosiewicz podkreśliła, że nawet gdy ćwiczyła regularnie, nie miała kaloryfera.

Od 5 miesięcy nie wykonuje treningów siłowych, więc mięśni nie wiele zostało. Nawet w swojej najlepszej formie, kiedy miałam najmniejszą ilość tkanki tłuszczowej versus mięśni, trenowałam 3-4 razy w tygodniu, bardzo sumiennie – NIGDY NIE MIAŁAM kaloryfera. Miałam normalny brzuch, który zawsze na dole trochę miał tłuszczu, a po drugiej ciąży nigdy nie był taki jak kiedyś – dodała.

Aktorka zapowiedziała, że wraca do regularnych treningów i niebawem wróci do umięśnionej sylwetki. Postanowiła przeprosić fanów i zdradziła, jakie ma triki ma wysmuklenie sylwetki i podkreślenie mięśni.

Jestem w szoku ile osób było w szoku, że JA mam brzuch – i to ten po lewej stronie. No mam. I przepraszam każdego kogo wprowadziłam w błąd że jest inaczej na co dzień. Jak się zepnę, potrenuję, założę dobre gacie i ścianę mięśnie tak, że tylko patrzeć aż oczy wybuchną – mogę udawać że mam kratkę. Ale nie mam, może będę mieć, także realnie się przyznaje że pozuje żeby wyglądać na bardziej umięśnioną – napisała na zakończenie Maja.

Zaskoczyła Was?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sonia Bohosiewicz pokazała się NAGO. Zasłoniła się jedynie … PSEM

Maja Bohosiewicz pokazała filmik z badania na koronawirusa (WIDEO)

Maja Bohosiewicz na FRYWOLNYM zdjęciu z mężem. Gdzie on trzyma RĘCE?!

Maja Bohosiewicz pokazała brzuch na ściance.

Maja Bohosiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA.

Maja Bohosiewicz na czerwonym dywanie.

Maja Bohosiewicz, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.

Maja Bohosiewicz pochwaliła się szczupłym brzuchem.

scena z: Maja Bohosiewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.