Maja Bohosiewicz poślubiła Tomasza Kwaśniewskiego w sylwestra 2018 roku. Aktorka podzieliła się zdjęciami z ceremonii na Instagramie, jednak dopiero teraz wyszło na jaw, jak naprawdę wyglądało wymarzone wesele aktorki.

Maja Bohosiewicz na FRYWOLNYM zdjęciu z mężem. Gdzie on trzyma RĘCE?!

Maja Bohosiewicz ślub

Wszyscy kojarzą piękne zdjęcia z wesela gwiazdy, które było utrzymane w klimacie „Wielkiego Gatsby’ego”. O tym jak w rzeczywistości wyglądała impreza Maja opowiedziała Izabeli Janachowskiej, która od czasu własnego zamążpójścia wyrosła na prawdziwą ekspertkę w tym temacie.

Okazuje się bowiem, że za pięknymi zdjęciami kryła się prawdziwa tragedia panny młodej. Podczas świąt Bożego Narodzenia gwiazda zaraziła się rotawirusem.

Maja Bohosiewicz pokazała, jak naprawdę wygląda jej figura: „Większość moich zdjęć to niezła pozowanka”

W Święta Bożego Narodzenia spotkały się nasze dwie rodziny. Moja i Tomka. I ktoś przy stole miał rotawirusa. Wszyscy padali po kolei, a mnie wzięło dopiero w dniu mojego ślubu – wyznała Maja. 

Aktorka czuła się na tyle źle, że była gotowa odwołać uroczystość. Poranek w dniu ślubu spędziła przypięta do kroplówki.

Szłam ze złotą torebeczką, taką prezentową, żebym mogła ewentualnie zwymiotować – powiedziała Maja. 

Jak sama przyznała, niewiele pamięta z uroczystości, jednak jej mąż bawił się wyśmienicie. Z relacji Mai wynika, że wielu gości weselnych spotkała ta sama dolegliwość, włączając w to mamę panny młodej, która wylądowała w szpitalu.

Maja Bohosiewicz SZCZERZE o obozie Anny Lewandowskiej: Istny wpier***

Nie tylko choroba sprawiła, że aktorka nie była zadowolona z wesela. W rozmowie z Izabelą Janachowską wyznała, że wybór sylwestrowej nocy na przyjęcie weselne nie był najlepszą decyzją.

To było mało przemyślane. Podjęliśmy decyzję o tym, że weźmiemy ślub w Sylwestra 10 listopada, czyli półtora miesiąca wcześniej. Nie wiedzieliśmy, z czym to się je. Nie wiedzieliśmy, że ceny będą wówczas dwa razy wyższe – zdradziła.

Spodziewaliście się, ze za pięknymi zdjęciami z ceremonii stoi taka historia?

Maja Bohosiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maja Bohosiewicz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA