Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec marca poinformowali na Instagramie, że spodziewają się dziecka. Wykonali zdjęcie z zabawnym rebusem – sportowiec trzyma dla worki lodu, a aktorka pokazuje brzuszek, co ma znaczyć „Ice, ice, baby” – tytuł znanej piosenki zespołu Vanilla Ice.

Zofia Zborowska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Zofia Zborowska po raz pierwszy o ciąży. Nie czuje się najlepiej

Zosia Zborowska ostatnio zorganizowała babski wieczór. Zaprosiła do siebie Maję Bohosiewicz, Agatę Rubik i Olgę Frycz. Maja wrzuciła jedno zdjęcie ze spotkania na Instagram. W opisie dodała emotkę dziewczynki i butelki. Internauci natychmiast zaczęli pisać, że Zosia urodzi dziewczynkę.

Kto nie złapie ciężarnej za brzuszek tego szczęście nie spotka. Jak z kominiarzem. Baba w ciąży – koniom lżej. Psy szczekają, kobieta w ciąży jedzie dalej. Gdzie kobiet w ciąży szczęść tam nie ma co jeść. Zapatrzył się jak w malowaną kobitę w ciąży! ❤️ Zosia ! Wszyscy się bardzo cieszymy❤️❤️❤️❤️ i czekamy na (red. wspomniana emotka) ps. Zosia się zgodziła żeby ją trzymać za brzuch choć zwyczaj jak obcy łapią jest straszny – napisała pod zdjęciem Maja. 

Jedna z internautek zapytała:Czy Maja się właśnie wysypała z płcią dziecka?”.

Tu są wszystkie dostępne – GENDER miła pani. GENDER nie ma ani dla dziewczynek, ani dla chłopców – odpisała Bohosiewicz.

Komentarze zniknęły już z Instagrama. Myślicie, że Maja się wygadała?

Maja Bohosiewicz na imprezie branżowej.

Maja Bohosiewicz, fot. Niemiec/AKPA.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona na czerwonym dywanie.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Kurnikowski/AKPA.