Maja Bohosiewicz odkryła nowe hobby, które zapewnia jej wiele radości – kolekcjonowanie unikatowych przedmiotów z antykwariatów i lombardów. Aktorka, znana ze swojej ciekawości i gustu, ostatnio natrafiła na niezwykły pierścień, który wywołał w niej prawdziwe zainteresowanie. Tym razem jednak nie była to tylko jego urokliwa aparycja, ale także przypuszczalna magia, którą nosił w sobie.

Maja Bohosiewicz kolekcjonuje biżuterię

Pierścień, który Maja odnalazła, był niezwykły pod wieloma względami. Jego piękno i oryginalność przyciągnęły uwagę aktorki, ale to nie wszystko. W jego wnętrzu ukryta była tajemnica, która wzbudziła jej wyobraźnię. Maja przekonuje, że ten pierścień „do niej przemówił”, a nawet „krzyczał”. Była ona zafascynowana nie tylko jego wyglądem, ale także historią, jaką mógł posiadać.

Maja Bohosiewicz zdradza, co mówiła jej mama i teściowa o udanym MAŁŻEŃSTWIE. Chodzi o pieniądze

Maja zawsze była ciekawa historii za przedmiotami, które odnajduje w lombardach i antykwariatach. „Kto go nosił wcześniej? Kto go stworzył? Jakie ma związki z przeszłością? ” pytała w swoim poście na Instagramie. Wierzy również, że przedmioty mają duszę i potrafią przekazywać energię swojemu właścicielowi. Dlatego często zastanawia się, czy dany przedmiot „do niej woła” czy go „odstrasza”.

Maja Hyży o przyjaźni z Agnieszką Mrozińską: „Poznałyśmy się w show-biznesie i dalej się trzymamy”

Symbolika pierścionka była dla Mai szczególnie istotna. W jego wnętrzu znajdowało się wyszlifowane serce i dwie gwiazdy, które aktorka interpretowała jako reprezentację jej miłości i dwójki dzieci. To odkrycie było dla niej nie tylko wspaniałym skarbem, ale również pozytywną wróżbą dla przyszłości.

Maja jest związana z Tomaszem Kwaśniewskim, z którym ma synka Zacharego i córkę Leonię. Dlatego też symbolika serca i dwóch gwiazd w pierścionku tak głęboko poruszyła aktorkę.

 

 

IG: majabohosiewicz

IG: majabohosiewicz

IG: majabohosiewicz