Półfinałowy odcinek X Factor mamy już za sobą. Wczorajszy wieczór na scenie bez wątpienia należał do Wojciecha Ezzata. Odpadła Maja Hyży.

Sytuacja w programie klaruje się coraz bardziej. Faworyci, którzy z odcinka na odcinek potwierdzali swój kunszt wokalny, po wczorajszych występach tylko umocnili swoje pozycje.

Po drugim występie Wojciecha Ezzata Kuba Wojewódzki stwierdził:

– Przez trzy minuty trwania tego utworu szukałem słowa, które oddałoby to jak śpiewasz. Ty przytulasz głosem i odnoszę wrażenie, że za tydzień przytulisz niezłą sumę pieniędzy.

Komplementy sypały się również pod adresem Klaudii Gawor. Tatiana Okupnik zauważyła, że po maturze jeszcze pewnej stąpa ona po scenie. Jurorce nie umknął też jeden szczegół.

– Zauważyłam jedną rzecz, jak ty jesteś zadowolona ze swoich występów to tak słodko ci się nos marszczy. Rób to coraz częściej dziewczyno, bo to jest słodkie i piękne – powiedziała Tatiana.

I właśnie Klaudia i Wojciech głosami przeszli do finału. O udział w ostatnim odcinku programu musiało walczyć małżeństwo – Maja i Grzegorz Hyży.

Jeszcze przed oceną jurorów, Patrycja Kazadi dała im możliwość, żeby sami zdecydowali, które z nich przechodzi dalej. Wystarczyło, aby jedno zrezygnowało z dalszej rywalizacji na rzecz współmałżonka.

Maja i Grzegorz po dogrywce oddali jednak decyzję w ręce jurorów. Kuba opowiedział się za Mają, Czesław za Grzegorzem, decydowała więc Tatiana. Wybrała Grzegorza.

I to on właśnie weźmie udział w finale.

Komu, Waszym zdaniem, należy się zwycięstwo?

Maja Hyży przegrała w dogrywce z mężem (FOTO)

Maja Hyży przegrała w dogrywce z mężem (FOTO)

Maja Hyży przegrała w dogrywce z mężem (FOTO)

Maja Hyży przegrała w dogrywce z mężem (FOTO)