Maja Hyży po wielu życiowych problemach i tragediach, w końcu może powiedzieć, że jest w pełni szczęśliwa. Ma ukochanego partnera Konrada, synów bliźniaków i 1,5-roczną córeczkę Tosię. Chociaż szczęście zagościło u niej prawdopodobne na stałe, gwiazda niechętne dzieli się nim publiczne, starając się trzymać swoją rodzinę i ich prywatność z dala od błysków fleszy.

Maja Hyży na spacerze z córką. Piękny wózek i stylizacja (ZDJĘCIA)

Maja Hyży po raz pierwszy pokazała swojego partnera

Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek – możemy podziwiać całą rodzinę w komplecie nie tylko na zdjęciu na Instagramie, ale w najnowszym klipie do świątecznej piosenki „Lulajże”.

A jednak! Maja Hyży szykuje się do ślubu?

Jak czytamy w najnowszym poście Mai na Instagramie:

Dziś premiera mojego nowego singla „Lulajże”. Utwór bardzo osobisty, z dedykacją dla mojej małej Antoniny. Jest to pamiątka dla całej naszej rodziny, chwilę i emocję zapisane w pigułce.
Mam nadzieję, że klimat utworu sprawi, że dla wielu z Was, będzie to odbicie lustrzane, pozwoli Wam się z nim utożsamić i poczujecie jego magię. A jeśli się okaże, że będziecie nucić go w zaciszu domowym swoim pociechom, to spełni się moje małe marzenie – napisała. 

Dołączone zdjęcie przedstawia Maję, Konrada, synów i córeczkę Tosie przytulających się w plenerze. To kadr z najnowszego klipu do piosenki „Lulajże”, która jest pierwszą produkcją zrealizowaną pod okiem nowego menadżera Mai – byłego współpracownika Edyty Górniak, Marcina Wieczorka.

Już przed oficjalną premierą singla, podekscytowana Maja pisała o nim na swoim Instagramie:

Przebieram już nogami, bo ciekawa jestem czy Wam się spodoba. To będzie ciepły utwór, z pięknym tekstem. Będzie romantycznie i do pobujania. Mam nadzieję, że przy tej świątecznej kołysance, Wasze dzieci będą smacznie zasypiać.

Teledysk został nagrany w świątecznej scenerii w Zakopanem i prezentuje wiele urokliwych, rodzinnych momentów między Mają, a resztą jej szczęśliwej rodzinki. Można go obejrzeć na YouTubie.

Maja Hyży zaprezentowała całą rodzinę w komplecie!

Maja Hyży, fot. Instagram: majahyzy

Maja Hyży przebrała swoją roczną córkę w bikini. Fani są zniesmaczeni

Maja Hyży zaprezentowała całą rodzinę w komplecie!

Maja Hyży z rodziną fot. Instagram: majahyzy