We wtorkowy wieczór Kuba Wojewódzki (51 l.) zakończył kolejny sezon swojego show. W pożegnalnym programie wystąpili członkowie kabaretu Ani Mru Mru, którzy rzem z gospodarzem pozwolili sobie zakpić z duetu Make Life Harder funkcjonującego początkowo jako parodia bloga Kasi Tusk, a ostatnio już jako „niezależny” byt internetowy.

MLH nie pozostali dłużni i na swoim profilu FB w bardzo dosadnych słowach odpowiedzieli starszym kolegom.

Doszły nas słuchy, że wczoraj pan Kuba Wojewódzki w swoim przebojowym programie razem z kolesiami z Ani Mru-Mru ciągnęli z nas łacha – zaczynają posta MLH. I kontynuują:

…sytuacja, w której czterech sparciałych, 50-letnich leśnych dziadków w telewizji (telewizja to jest to duże, czarne pudło w domu waszych rodziców) śmieje się z Internetu, wydaje nam się tak nierealna, że nie możemy sobie darować.

Zaczęło się od tego, że Wojewódzki stwierdził, że prezentujemy taki poziom, jakbyśmy przedawkowali stoperan, a potem udawał, że robi kupę. Czyli jak zawsze zaczął z wysokiego C, a potem było już tylko lepiej. Każdy z uczestników po kolei zabierał głos i mówił, jak bardzo nie bawi go humor spod znaku Abstrachuje.TV, Niekryty Krytyk czy Make Life Harder. Panowie, mamy dla was złą wiadomość. Może my was nie bawimy, ale wy nas bawicie okrutnie. My i całe nasze pokolenie od lat mamy z was taką bekę, że czasem jest nam wręcz was szkoda. Jesteście żartem doskonałym – nabijają się internauci.

Potem ironizują na temat korzystania przez starszych kolegów z internetu:

Potem pan Wojewódzki powiedział jeszcze, że pół biedy, że jesteśmy tacy ch**owi, ale żebyśmy przynajmniej mieli odwagę pokazać ryje. Otóż, na odwagę zebraliśmy się 2 miesiące temu, ale rozumiemy, że mogliście to przegapić, bo ryje pokazaliśmy w Internecie, a wy w Internecie pewnie głównie sprawdzacie pocztę i obczajacie swoje konto na Myspace.

Ale koniec jest najbardziej bolesny:

Podsumowując. Panowie, nam to nawet schlebia, że w telewizyjnym prime time licytujecie się o to, dla którego z was bardziej nie jesteśmy konkurencją. Jak dla nas możecie dalej odpierdalać manianę na Mazurskiej Nocy Kabaretowej i bawić do łez naszych dziadków. Możecie opowiadać dowcipy o policjantach w domu seniora w Zawierciu, a Pan Kuba może się dalej ubierać w Zara Kids i udawać, że jest głosem młodego pokolenia. Mamy to w d*pie. Ale pogódźcie się z tym, że świat poszedł naprzód, poczucie humoru się zmieniło i Internet to nie jest już piaskownica, w której dzieci lepią babki z gówna. Internet to jest coś takiego, co już niedługo zabierze wam pracę, wyniesie na strych, a jak będzie miało ochotę, to jeszcze po drodze przyliże się z waszymi żonami. Tak że róbcie zapasy Biovitalu, idziemy po was – podsumowują Make Life Harder.

Ciekawe czy będzie odpowiedź ze strony „50-letnich leśnych dziadków”?

Doszły nas słuchy, że wczoraj pan Kuba Wojewódzki w swoim przebojowym programie razem z kolesiami z Ani Mru-Mru ciągnęli…

Posted by Make life harder on 27 maja 2015

Tak wyglądają panowie z Make Life Harder:

Od początku naszej działalności pojawiają się głosy, że łatwo być hejterem, nie pokazując twarzy. Że hejterskie…

Posted by Make life harder on 1 kwietnia 2015

@makelifeharder MLH #magieltowarzyski #sobota pozdrawiamy Kubę W❤️❤️❤️❤️❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika karolina korwin piotrowska (@karolinakp)

Make Life Harder nabijają się z Wojewódzkiego i Ani Mru Mru

Make Life Harder nabijają się z Wojewódzkiego i Ani Mru Mru

Make Life Harder nabijają się z Wojewódzkiego i Ani Mru Mru