Mała czarna Jenny Dewan wyznaczy studniówkowe trendy? (ZDJĘCIA)

jenna-dewan-g-R1 jenna-dewan-g-R1

Powoli zbliża się sezon polowań na… studniówkowe, półmetkowe i sylwestrowe sukienki. Podpatrujemy więc gwiazdy chcąc się dowiedzieć, co jest modne i w czym można naprawdę dobrze wyglądać.

Jenna Dewan robi sobie makijaż w samochodzie – ma nawet zalotkę (ZDJĘCIA)

Dziś przyglądamy się małej czarnej Jenny Dewan (36 l.). Aktorka pojawiła się w sukience na premierze dokumentalnego filmu HBO War Dog.

Sukienka Jenny fantastycznie podkreśliła sylwetkę gwiazdy. Szczupła Dewan nie może się pochwalić pupą na miarę klanu Kardashian – Jenner, dlatego sukienka z kontrafałdami jest w jej przypadku znakomitym wyjściem. Pięknie skrojona pod gorsetem wymodelowała figurę tancerki.

To nie była łatwa decyzja, ale Jenna Dewan nie chciała ustąpić

Kreacja odsłoniła dekolt, podkreśliła smukłą talię, a sylwetce dodała wdzięku.

Może to dobry pomysł na sukienkę studniówkową?

Podoba się Wam?

Mała czarna Jenny Dean wyznaczy studniówkowe trendy? (ZDJĘCIA)

Mała czarna Jenny Dean wyznaczy studniówkowe trendy? (ZDJĘCIA)

Mała czarna Jenny Dean wyznaczy studniówkowe trendy? (ZDJĘCIA)

Mała czarna Jenny Dean wyznaczy studniówkowe trendy? (ZDJĘCIA)

Mała czarna Jenny Dean wyznaczy studniówkowe trendy? (ZDJĘCIA)

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

10 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Miałam dokładnie taką kieckę na studniówce… 14 lat temu… 😀

Uwielbiam ją, piękna kobieta

Świetna ta sukienka!

cosik nad górną wargą spuchło tej pani,chyba cosik wstrzykneła i wypchneło a i nos obciety,jakas taka niedomyta,jak łajza wyglada i te nóżki jak raciczki :))))))

zbrzydła na gebie chyba cos majstrowala z botoksem ale wg=yglada żle

on też oblesny

Ładnie i z klasą.

super, chociaż trochę lepiej w długich włosach

zbrzydła na gebie chyba cos majstrowala z botoksem ale wg=yglada żle

ona coś robiła z twarzą czy mi sie wydaje bo jakoś tak inaczej wygląda…a kiecka nie zachwyca.spłaszcza jej piersi a poszerza biodra