Ostatnio o Małgorzacie Leitner jest wyjątkowo głośno za sprawą zakończenia niespodziewanej współpracy z Karoliną Pisarek. Obie panie zaczęły razem pracować tuż po zakończeniu „Top Model”, a w międzyczasie się zaprzyjaźniły: „Z dniem 19.06 br. zakończyłam wieloletnią współpracę z agencją Avant, tym samym współpracę z menadżerką Małgorzatą Leitner. Nie komentując publicznie przyczyn naszego rozstania, pragnę przekazać, aby ws. biznesowych kontaktować się pod wskazany w instagramowym bio e-mail” – oświadczyła Pisarek.

Małgorzata Leitner miała także pod sobą Joannę Krupę, Kasię Struss i Sandrę Kubicką. One też rozstały się w atmosferze skandalu.

Ostatnio agentka modelek wypowiedziała się na swoim Instagramie o Natalii Janoszek, która przechodzi poważny kryzys wizerunkowy. Leitner stwierdziła, że celebrytka w końcu wyjdzie obronną ręką:

Jeśli chodzi o markę osobistą, personal brand to jest on oparty na wizerunki i reputacji w danej dziedzinie. Wizerunek Natalii, moim zdaniem jest oparty na atrakcyjnym wyglądzie, sympatycznej aparycji, a jej reputacja oczywiście oparta na dokonaniach z Bollywood – tłumaczy.

Natalia Janoszek przerwała milczenie po publikacji Stanowskiego. Wydała oświadczenie!

Uważa, że wystarczy jej, aby była miła i ładna, żeby kontynuować karierę:

To, że grała w filmach bollywoodzkich, jest faktem. To potwierdził sam Kanał Sportowy… a jeżeli chodzi o pozostałe filary jej marki osobistej, czyli atrakcyjny wygląd i to, że jest miła, pozostają niezmienne. Znam Natalię, dalej jest miła i piękna – zapewnia. 

Następnie skomentowała złożenie pozwu do sądu i próbę przymuszenia Krzysztofa Stanowskiego do zaprzestania wypowiedzi na jej temat:

Są mało skuteczne. Nawet jeżeli sąd by przymusił dziennikarza do tego, by przeprosił Natalię, to wyobraźmy sobie, jak takie przeprosiny by wyglądały. „Przepraszam Natalię, że mówiłem o niej tak i tak” – mówi Małgorzata.

Natalię Janoszek spotkały już pierwsze konsekwencje. To potężny cios w wizerunek

Według niej droga sądowa niczego dobrego nie przyniesie: „To będzie tylko okazja do tego, żeby powtórzyć tych negatywnych opinii w związku z tym jako PR-owiec tej drogi nie polecam”.

Natalia! Z czasem ludzie zapamiętają jedno hasło, bo mózg uwielbia skróty: Natalia Janoszek w Bollywood. 1:0 dla ciebie girl – zakończyła Leitner. 

Małgorzata Leitner, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Leitner w czarnym garniturze

Małgorzata Leitner, SK:, , fot. Podlewski/AKPA