Małgorzata Rozenek pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa (Facebook)
Małgorzata Rozenek (37 l.), która za kilka dni, (1. czerwca) będzie świętować 38. urodziny, dziś rano złożyła na Facebooku życzenia wszystkim mamom.
Zobacz: MAŁGORZATA ROZENEK ZDRADZIŁA SWÓJ DZIWNY SEKRET URODY (FOTO)
Narzeczona Radka Majdana, która wychowuje dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, napisała:
Dziś jest szczególny dzień – DZIEŃ MATKI. Z tej okazji chciałabym życzyć wszystkim mamom spełnienia marzeń, a mojej podziękować za WSZYSTKO.
Przy okazji Perfekcyjna Pani Domu podzieliła się z fanami wspomnieniami z dzieciństwa. Pokazała zdjęcie z czasów, gdy miała może roczek – półtora.
Mała Małgosia pcha na fotce wózek, w którym siedzi wielka lalka w burzą blond włosów.
Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazuje śniadanie zrobione przez syna
Dziewczynka patrzy w stronę obiektywu – ubrana w spódniczkę z karczkiem i jasną bluzeczkę.
Słodko!
My też dołączamy się do życzeń – wszystkim Mamom życzymy pięknego dnia.





[b]gość, 27-05-16, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 21:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 20:47 napisał(a):[/b]Ja się urodziłam w 87 i większość moich zdjęć z dzieciństwa jest właśnie czarno-białychJa w 83 i zdjęcia z dzieciństwa są czerwone lub czarno- białe, te czerwone to był już luksus, dlatego mam takie tylko trzy.[/quote]Rocznik 82 zdjecia z dziecinstwa kolorowe, a mieszkalam na wsi[/quote]Phii, moja siostrzenica rocznik 2014 a niektóre zdjęcia ma czarnobiałe.
[b]gość, 27-05-16, 19:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-05-16, 18:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-05-16, 16:06 napisał(a):[/b]ja jestem rocznik 74 i takie wózki dla lalek miały starsze dziewczynyHehe jasne 😀 W tamtym czasie był taki wybór wózków dla lalek, że głowa mała 😛 Nie wiadomo, który lepszy i który wybrać, nie? :P[/quote]A i owszem, przywoziło się z enerdowa różne cudeńka[/quote]Otóż to! A potem dzieci niańcowały taki wózek przez kilka pokoleń, nieprawdaż?
[b]gość, 27-05-16, 18:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-05-16, 16:06 napisał(a):[/b]ja jestem rocznik 74 i takie wózki dla lalek miały starsze dziewczynyHehe jasne 😀 W tamtym czasie był taki wybór wózków dla lalek, że głowa mała 😛 Nie wiadomo, który lepszy i który wybrać, nie? :P[/quote]A i owszem, przywoziło się z enerdowa różne cudeńka
[b]gość, 27-05-16, 16:06 napisał(a):[/b]ja jestem rocznik 74 i takie wózki dla lalek miały starsze dziewczynyHehe jasne 😀 W tamtym czasie był taki wybór wózków dla lalek, że głowa mała 😛 Nie wiadomo, który lepszy i który wybrać, nie? 😛
Gebe rozdziawia jakby chciała obciągac
[b]gość, 27-05-16, 12:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-05-16, 01:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 23:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 22:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 21:28 napisał(a):[/b]Medycyna estetyczna g*wno daje bo zmarchy wokół oczu i tak widać a Rozenkowa podobno regularnie na botox chodziGwen stefani wygląda cudownie a jest od niej duzżżoo starsza.[/quote]Dupa tam,rozenkowa też jest grubo po 40tce[/quote]są dokładnie w jednym wieku, moja mam studiowała z Rozenkową – ona ma 47 lat[/quote]Pewnie, że 47, jest 69 rocznik…… tępa baba[/quote]Ale wygląda starzej od gwen stefani pomimo tego samego rocznika.
ja jestem rocznik 74 i takie wózki dla lalek miały starsze dziewczyny
[b]gość, 27-05-16, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 21:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 20:47 napisał(a):[/b]Ja się urodziłam w 87 i większość moich zdjęć z dzieciństwa jest właśnie czarno-białychJa w 83 i zdjęcia z dzieciństwa są czerwone lub czarno- białe, te czerwone to był już luksus, dlatego mam takie tylko trzy.[/quote]Rocznik 82 zdjecia z dziecinstwa kolorowe, a mieszkalam na wsi[/quote]Na wsi to do tej pory ludzie gonią za nowinkami, bo wydaje im się to być luksusem. Ja jestem z dużego polskiego miasta i do dziś jeśli tylko mogę to robię np. zdjęcia legitymacyjne tylko czarno-białe.
[b]gość, 27-05-16, 11:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 21:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 20:47 napisał(a):[/b]Ja się urodziłam w 87 i większość moich zdjęć z dzieciństwa jest właśnie czarno-białychJa w 83 i zdjęcia z dzieciństwa są czerwone lub czarno- białe, te czerwone to był już luksus, dlatego mam takie tylko trzy.[/quote]Rocznik 82 zdjecia z dziecinstwa kolorowe, a mieszkalam na wsi[/quote]Ja rocznik 84 i od urodzenia mam kolorowe zdjecia.
[b]gość, 26-05-16, 20:17 napisał(a):[/b]wyglada na 45-47 latI tyle właśnie ma. 47
[b]gość, 27-05-16, 01:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 23:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 22:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 21:28 napisał(a):[/b]Medycyna estetyczna g*wno daje bo zmarchy wokół oczu i tak widać a Rozenkowa podobno regularnie na botox chodziGwen stefani wygląda cudownie a jest od niej duzżżoo starsza.[/quote]Dupa tam,rozenkowa też jest grubo po 40tce[/quote]są dokładnie w jednym wieku, moja mam studiowała z Rozenkową – ona ma 47 lat[/quote]Pewnie, że 47, jest 69 rocznik…… tępa baba
[b]gość, 27-05-16, 07:45 napisał(a):[/b]Wiem z pewnego źródła, że ona ma rzeczywiście 38 lat. Kiedys tez twierdzilam że musi być 10 lat starsza. Wygląda na starszą niż jest no ale czy Wy wszyscy jesteście tacy idealnie gładcy ?Hehehe
47 jak już!!! Rocznik 69 a nie 78!!!!!
[b]gość, 27-05-16, 11:05 napisał(a):[/b]Pal cześć z jej wiekiem! jest tak zaopatrzona w siebie, że nawet na dzień matki wstawila swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jeżeli już, to większość pokazywała swoje matki. To bardziej pasowało na dzień dziecka.O tym samym pomyslalam, ze przeciez to nie dzien dziecka, ze wstawia swoje zdjecie
[b]gość, 26-05-16, 21:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 20:47 napisał(a):[/b]Ja się urodziłam w 87 i większość moich zdjęć z dzieciństwa jest właśnie czarno-białychJa w 83 i zdjęcia z dzieciństwa są czerwone lub czarno- białe, te czerwone to był już luksus, dlatego mam takie tylko trzy.[/quote]Rocznik 82 zdjecia z dziecinstwa kolorowe, a mieszkalam na wsi
i znów ta rozdziawiona morda na pierwszym zdjęciu !
Pal cześć z jej wiekiem! jest tak zaopatrzona w siebie, że nawet na dzień matki wstawila swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jeżeli już, to większość pokazywała swoje matki. To bardziej pasowało na dzień dziecka.
Wiem z pewnego źródła, że ona ma rzeczywiście 38 lat. Kiedys tez twierdzilam że musi być 10 lat starsza. Wygląda na starszą niż jest no ale czy Wy wszyscy jesteście tacy idealnie gładcy ?
Podoba mi się jak ją ubierają do programów piękne kolory kroje ubrania z klasą na codzien juz niekoniecznie wybiera takie ubrania pracuję w biurze i jej looki z programów to inspiracja wygląda pięknie szkoda ze w prawdziwym zyciu rezygnuje z tego stylu
[b]gość, 26-05-16, 22:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 21:28 napisał(a):[/b]Medycyna estetyczna g*wno daje bo zmarchy wokół oczu i tak widać a Rozenkowa podobno regularnie na botox chodziGwen stefani wygląda cudownie a jest od niej duzżżoo starsza.[/quote]Dupa tam,rozenkowa też jest grubo po 40tce
[b]gość, 26-05-16, 23:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 22:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 21:28 napisał(a):[/b]Medycyna estetyczna g*wno daje bo zmarchy wokół oczu i tak widać a Rozenkowa podobno regularnie na botox chodziGwen stefani wygląda cudownie a jest od niej duzżżoo starsza.[/quote]Dupa tam,rozenkowa też jest grubo po 40tce[/quote]są dokładnie w jednym wieku, moja mam studiowała z Rozenkową – ona ma 47 lat
[b]gość, 26-05-16, 21:28 napisał(a):[/b]Medycyna estetyczna g*wno daje bo zmarchy wokół oczu i tak widać a Rozenkowa podobno regularnie na botox chodziGwen stefani wygląda cudownie a jest od niej duzżżoo starsza.
48 urodziny, nie brnijcie dalej w te kłamstwa o jej wieku.
[b]gość, 26-05-16, 20:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 19:55 napisał(a):[/b]Dzieci drogie, pozwolcie wypowiedziec sie tym, ktorzy faktycznie pamietaja schylek lat 70-ych, bo wtedy sie urodzili i posiadaja swoje wlasne zdjecia z okresu niemowlectwa i dziecinstwa. Otoz sama urodzilam sie na poczatku 1978 roku i wszystkie swoje zdjecia z poczatkow zycia jakie posiadam sa czarno- biale robione slynnym aparatem Zenit ;-)jeśli tak , to jeszce gorzej. To znaczy że kobitka po prostu wygląda staro i już. I nie ma to nic wspólnego z metryką , Małgośka ma pecha i tyle.[/quote]Żadna kobieta w wieku 36 lat nie ma takich zmarszczek wokół oczy Rozenkowa ma zapadnięte oczodoły tzn że jest grubo po 40
[b]gość, 26-05-16, 21:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 20:47 napisał(a):[/b]Ja się urodziłam w 87 i większość moich zdjęć z dzieciństwa jest właśnie czarno-białychJa w 83 i zdjęcia z dzieciństwa są czerwone lub czarno- białe, te czerwone to był już luksus, dlatego mam takie tylko trzy.[/quote]Ja w 84 i nie ma w ogole czarno-bialych zdjec. Albo sepia lub cos co ja przypomina albo w kolorze (oczywiscie nie takim pieknym jak teraz); lekko szarawe i wiekszosc kolorow nie jest zbytnio nasycona.
Czyli botoksy nic nie dają.
[b]gość, 26-05-16, 21:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 20:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 19:55 napisał(a):[/b]Dzieci drogie, pozwolcie wypowiedziec sie tym, ktorzy faktycznie pamietaja schylek lat 70-ych, bo wtedy sie urodzili i posiadaja swoje wlasne zdjecia z okresu niemowlectwa i dziecinstwa. Otoz sama urodzilam sie na poczatku 1978 roku i wszystkie swoje zdjecia z poczatkow zycia jakie posiadam sa czarno- biale robione slynnym aparatem Zenit ;-)jeśli tak , to jeszce gorzej. To znaczy że kobitka po prostu wygląda staro i już. I nie ma to nic wspólnego z metryką , Małgośka ma pecha i tyle.[/quote]Żadna kobieta w wieku 36 lat nie ma takich zmarszczek wokół oczy Rozenkowa ma zapadnięte oczodoły tzn że jest grubo po 40[/quote]Ona nie ma 36 lat, a prawie 38 skoro jest z 1 czerwca 1978 roku i znam mnostwo kobiet w tym wieku, bo sama tez jestem urodzona w 1978 roku. Sporo wyglada duzo lepiej na twarzy niz ona, ale sa i takie, ktore wygladaja gorzej natomiast ani jedna znajoma mi osoba w tym wieku nie jest jeszcze po menopauzie, a skoro ona miala dwa razy in vitro jeszcze przed 30, to podejrzewam, ze moze byc juz po menopauzie, a wtedy jak wiadomo proces starzenia potepuje bardzo szybko.
Ona wygląda na tyle lat ile ma jjej nowa psiapsióła – Hanka Lis. A Lisowa jest z 1970.
Ja się urodziłam w 87 i większość moich zdjęć z dzieciństwa jest właśnie czarno-białych
To zdjęcie wygląda jak z początku lat 70-tych. A nie 80-tych
wyglada na 45-47 lat
[b]gość, 26-05-16, 20:47 napisał(a):[/b]Ja się urodziłam w 87 i większość moich zdjęć z dzieciństwa jest właśnie czarno-białychJa w 83 i zdjęcia z dzieciństwa są czerwone lub czarno- białe, te czerwone to był już luksus, dlatego mam takie tylko trzy.
Medycyna estetyczna g*wno daje bo zmarchy wokół oczu i tak widać a Rozenkowa podobno regularnie na botox chodzi
Dzieci drogie, pozwolcie wypowiedziec sie tym, ktorzy faktycznie pamietaja schylek lat 70-ych, bo wtedy sie urodzili i posiadaja swoje wlasne zdjecia z okresu niemowlectwa i dziecinstwa. Otoz sama urodzilam sie na poczatku 1978 roku i wszystkie swoje zdjecia z poczatkow zycia jakie posiadam sa czarno- biale robione slynnym aparatem Zenit 😉
[b]gość, 26-05-16, 19:03 napisał(a):[/b]głupie sucze jesteście zawistne Odejdź Gosiu od komputera, Radzio czeka na kolację…
[b]gość, 26-05-16, 19:24 napisał(a):[/b]Jakby była z lat 80 to by to zdjęcie było kolorowe a nie czarno białeNie jest powiedziane że musiałoby byc koloriwe
[b]gość, 26-05-16, 19:55 napisał(a):[/b]Dzieci drogie, pozwolcie wypowiedziec sie tym, ktorzy faktycznie pamietaja schylek lat 70-ych, bo wtedy sie urodzili i posiadaja swoje wlasne zdjecia z okresu niemowlectwa i dziecinstwa. Otoz sama urodzilam sie na poczatku 1978 roku i wszystkie swoje zdjecia z poczatkow zycia jakie posiadam sa czarno- biale robione slynnym aparatem Zenit ;-)jeśli tak , to jeszce gorzej. To znaczy że kobitka po prostu wygląda staro i już. I nie ma to nic wspólnego z metryką , Małgośka ma pecha i tyle.
głupie sucze jesteście zawistne
Co wy piszecie, jakie Rozenek ma 38 urodziny ta kobieta wygląda na 55 lat. Jeśli to prawda, że ma 38 lat to w wieku 50 lat będzie wyglądała na 70.
wygląda staro i nic tego nie zmieni….dajcie babci spokój.
[b]gość, 26-05-16, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-05-16, 18:14 napisał(a):[/b]1972-74 rok.czyli może miec teraz nie 38 a 48 lat .[/quote]i na te 48 lat właśnie wyglada, nie oszuka nikogo , daremny trud.
Jakby była z lat 80 to by to zdjęcie było kolorowe a nie czarno białe
Po co ona tak ściemnia wszystkich z tym wiekiem ? O co chodzi ? Czy to grzech zbliżać się do 50 -tki ?
Staruszka próbuje nam coś wcisnąć na siłę 😉
[b]gość, 26-05-16, 18:14 napisał(a):[/b]1972-74 rok.czyli może miec teraz nie 38 a 48 lat .
fotka czarno-biała, czyli zrobiona w latach 60- tych lub na wczesnym początku lat 70 tych, tak więc pani rozenek nos pani urósł jak u Pinokia, nieładnie, oj nieładnie.
1972-74 rok.
38 !!!! buahahahhahahahaha
[b]gość, 26-05-16, 14:43 napisał(a):[/b]zadbana 47 latkadokładnie. 10/10
nos zadarty i spojrzenie na świat z góry…od dzieciństwa.