Małgorzata Rozenek-Majdan  wyszła z założenia, że doświadczenie zdobyte u Patryka Vegi jest wystarczające, aby ruszyć na podbój świata filmu. Gwiazda właśnie ogłosiła udział w kolejnym filmowym projekcie.

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki przez promowanie czapek: „A co z kupowaniem ubrań z drugiej ręki?”

Małgorzata Rozenek – aktorka

Prowadząca „Projekt Lady” swoje pierwsze aktorskie kroki postawiła na planie najnowszego filmu Patryka Vegi. Celebrytka opublikowała nawet zdjęcie z planu – fotografia z zakrwawionym nosem wywołała istną burzę na Instagramie. Małgorzata postanowiła iść za ciosem i spróbować sił w kolejnym obrazie.

Małgorzata Rozenek w rozmowie z serwisem Pudelek zdradziła, że przygotowuje się do kolejnej roli. Tym razem swój aktorski talent będzie miała okazję zaprezentować w komedii romantycznej. Jak sama zaznacza, jest to niewielka rola, jednak zauważalna w scenariuszu.

Małgorzata Rozenek prezentuje ODCHUDZONĄ sylwetkę. Internauci przyczepili się do jednego szczegółu

To jest drugi film, trochę pojawił się znienacka. Będzie to komedia romantyczna. Jeszcze nie bardzo mogę mówić, kogo gram. Jest to trochę mniejsza rola niż u Patryka Vegi, ale jednak zauważalna scenariuszowo. Gram z plejadą wybitnych aktorów i to jest dla mnie ogromna przyjemność móc obserwować ich przy pracy – powiedziała Pudelkowi Małgorzata Rozenek.

Aktorskie dokonania Perfekcyjnej Pani Domu dość lakonicznie skomentowała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z reporterami Jastrząb Post.

Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi – skwitowała Kożuchowska.

Małgorzata Rozenek przed helikopterem i z ulubioną torebką Kim Kardashian: „W drodze do pracy”

Czekacie na występy żony Radosława Majdana?

Małgorzata Rozenek-Majdan w granatowym żakiecie

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek w galeii

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA