Małgorzata Rozenek wywołała niemałe zamieszanie, gdy opublikowała fotki z siłowni. Perfekcyjna pokazała umięśniony brzuch a fanki zaczęły się dopytywać, jak tego dokonała w niecały rok od porodu. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć i zdradziła swoje żelazne zasady w dążeniu o szczupłą sylwetkę.

Szczuplutka Małgorzata Rozenek w zielonej stylizacji: „Strasznie wyszczuplałaś”

Małgorzata Rozenek o tym jak schudła po porodzie

Małgorzata Rozenek po porodzie Henia rzuciła się w wir pracy. Perfekcyjna nie narzekała na nudę. Szybko wróciła na siłownię i zaczęła regularnie ćwiczyć, co zostało udokumentowane w jej programie „Rozenek cudnie chudnie”.

Gosia wyjechała z rodziną nad morze skąd chętnie publikuje fotki na Instagramie. Najnowsza z nich wywołała niemałe poruszenie. Rozenek pokazała kaloryfer na brzuchu a fanki nie mogły wyjść z szoku, jak tego tak szybko dokonała.

Małgorzata Rozenek z Heniem na siłowni. Prezentuje KALORYFER na brzuchu!

Celebrytka postanowiła opowiedzieć o swoich zasadach i zdradziła, jak udało jej się wrócić do formy.

Po moim wczorajszym poście pytacie mnie o sposoby na to, żeby wrócić do formy po ciąży. Pierwsza zasada dziewczyny to jest to, żeby wracać powoli. Trzeba sobie postawić realne cele, ale zdrowe cele. To nie chodzi o to, żeby dwa tygodnie po porodzie mieć płaski brzuch i wyglądać jak modelka Victoria’s Secret, tylko chodzi o to żeby do formy wrócić zdrowo z uszanowaniem wszystkich organów wewnętrznych, kręgosłupa. Ten czas i takie zdrowe i mądre podejście jest bardzo ważne – zaczęła Małgonia.

Małgorzata Rozenek mówi, jak wróciła do formy po ciąży.

Małgorzata Rozenek mówi, jak wróciła do formy po ciąży. Fot.Instagram/m_rozenek.

Małgorzata Rozenek przyznała, że w jej przypadku dieta i aktywność fizyczna popłaciła i szybko zauważyła efekty.

Druga sprawa to przede wszystkim ruch i żywienie. Te dwie rzeczy połączone razem powodują, że nie ma prawa Wam się nie udać. Znaczy uda Wam się na pewno. Jeżeli chodzi o ruch, to każda z Wam ma na pewno swoje sprawdzone sposoby, jest dużo trenerek z którymi można ćwiczyć. Internet jest pełen różnych technik i sposobów na ruch fizyczny – dodała.

Małgosia podkreśliła, że odpowiednie żywienie jest równie ważne i nie należy o tym zapominać. Rozenek podkreśliła, że jest zwolenniczką diety pudełkowej, która pozwoliła jej nauczyć się jedzenia odpowiednich ilości – tak by się nie przejadać.

Zamierzacie zastosować jej zasady?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Stylizacja Małgorzaty Rozenek znów wywołała poruszenie: „Tak SKRZYWDZONA strojem”

Małgorzata Rozenek jako KOBIETA KOT w łóżku z Radosławem Majdanem

OMG! Małgorzata Rozenek wyszła z domu w TAKICH butach. Są warte 2 tysiące złotych

Małgorzata Rozenek dostała nowy program o odchudzaniu.

Małgorzata Rozenek dostała nowy program o odchudzaniu. Fot.Instagram/m_rozenek.

Małgorzata Rozenek pokazuje wyćwiczony brzuch po porodzie.

Małgorzata Rozenek pokazuje wyćwiczony brzuch po porodzie. Fot.Instagram/m_rozenek.