Małgorzata Tomaszewska jest uwielbianą przez widzów prowadzącą program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”. Jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się drugiego dziecka, a jej ciąża przez dłuższy czas pozostawała tajemnicą. Radosną nowiną podzielił się również jej telewizyjny partner, Aleksander Sikora, który w trakcie programu oznajmił:

Rodzina „Pytania na śniadanie” się powiększy. Co mam na myśli? Małgorzata Tomaszewska po raz drugi zostanie mamą!

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży!

Małgorzata Tomaszewska o powrocie do PnŚ po ciąży

Teraz reporter Kozaczka miał okazję porozmawiać z Małgosią i zapytać ją o kwestię, która niewątpliwie spędza sen z powiek widzom Pnś – kiedy planuje powrót do telewizji? Okazuje się, że dziennikarka liczy na to, że uda jej się pracować prawie do samego końca ciąży i szybko wrócić:

Mam nadzieję, że będę pracować do samego końca i wrócę jak najszybciej. Jakbym wróciła po dwóch tygodniach to byłoby cudownie. Może się uda. Wiem, że po pierwszej ciąży miałam 9 miesięcy przerwy, ale już po mniej więcej 1-2 tygodniach wychodziłam z domu i byłam aktywna, więc wydaje mi się, że jest to do zrobienia.

Małgorzata Tomaszewska o relacji z Aleksandrem Sikorą

Zdradziła też, że chce „uchronić” Aleksandra Sikorę przed przydzieleniem mu nowej pary lub prowadzeniem programu w pojedynkę:

Rozmawialiśmy już o tym, że może się uda bez mieszania par, czyli bez tej sytuacji, gdzie Olek by był połączony z kimś innym. Zobaczymy, czas pokaże.

Na koniec zapytaliśmy ją, jak na wieść o ciąży zaregagowali jej koledzy i koleżanki z „Pytania na śniadanie”. Tomaszewska przyznała, że ekipa jest dla niej jak rodzina:

Szczęśliwi, wyrozumiali, a przede wszystkim bardzo życzliwi, bo wiedzieli wcześniej, a niczego nie powiedzieli i za to jestem im bardzo wdzięczna. Bardzo mnie wspierają, opiekują się mną, więc to jest niesamowite, że jednak da się w tym show-biznesie mieć taką fajną, rodzinną atmosferę.

Gwiazdy charytatywnie. Pierwsze wyjście Małgorzaty Tomaszewskiej po ogłoszeniu ciąży

pasekkozak