Małgorzata Tomaszewska znana przede wszystkim z „Pytania na śniadanie”, ale niestety pod koniec stycznia pożegnała się ze śniadaniówką. Prezenterka bardzo przeżyła decyzję władz o zwolnieniu, szczególnie że jeszcze nie tak dawno temu informowała, że chce jak najszybciej wrócić do pracy po porodzie.

Małgorzata Tomaszewska zdradziła, kto wymyślił imię dla jej córki! „I wtedy już wiedzieliśmy”

Małgorzata Tomaszewska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie

Małgorzata Tomaszewska jesienią ubiegłego roku zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się drugiego dziecka, a jej ciąża przez dłuższy czas pozostawała tajemnicą. 20 lutego dowiedzieliśmy się, że maluch jest już na świecie. Tata gwiazdy, Jan Tomaszewski w rozmowie z „Super Expressem” podzielił się radosną nowiną, że jego córka już urodziła.

Małgorzata Tomaszewska URODZIŁA! Ojciec prezenterki zdradził szczegóły

Trzy dni później po raz pierwszy głos zabrała sama Małgorzata Tomaszewska na swoim Instagramie. Opublikowała intymne zdjęcie z porodówki, na którym leży razem córeczką na szpitalnym łóżku:

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat – napisała prezenterka.

Małgorzata Tomaszewska URODZIŁA! Ojciec prezenterki zdradził szczegóły

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA