Mama June znowu się odchudza – zobaczcie jej poranny trening na plaży (ZDJĘCIA)

Mama June Mama June

June Shannon, czyli mama June (40 l.), chce wrócić do świetnej formy. Celebrytka zrzuciła kilka lat temu 130 kilogramów! Ostatnio jednak mama June pofolgowała swojemu apetytowi i znów zaczęła przybierać na wadze.

Zobacz też: Mama June zrzuciła 136 kilogramów i pozuje w bieliźnie!

June postanowiła schudnąć 20 kilogramów. Tym razem to wystarczy, by wrócić do idealnych kształtów. Mama, która przeszła kiedyś operację zmniejszenia żołądka, teraz ograniczyła fast foody i zaczęła ćwiczyć.

Mama czwórki dzieci zaprosiła na ostatnią poranną sesję treningową na plaży paparazzo. Może dzięki temu ma większą motywację?

Jak mówią znajomi Shannon, kobieta upodobała sobie ostatnio nie tylko treningi na świeżym powietrzu, ale i jogę. Żeby nie było nudno, z mamą June ćwiczy jej przyjaciel, artysta Adam Barta.

Zobacz: To nie retusz! Za Mamą June oglądają się teraz mężczyźni

Trzymamy kciuki za powodzenie planu.

Mama June robi poranny trening na plaży
Mama June robi poranny trening na plaży, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum
Mama June, która ważyla kiedyś 200 kg, znów przybrała nieco na wadze. Teraz chce schudnąć 20 kg
Mama June, która ważyla kiedyś 200 kg, znów przybrała nieco na wadze. Teraz chce schudnąć 20 kg, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum
Mama June w kwietniu 2017 roku, gdy schudła 130 kg
Mama June w kwietniu 2017 roku, gdy schudła 130 kg, fot. AKM Images / Backgrid USA / Forum
Mama June ćwiczy na plaży w stroju kąpielowym
Mama June ćwiczy na plaży w stroju kąpielowym, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum
 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

8 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Biedna kobieta

Wygląda na 10 lat więcej …co najmniej 😱

Przeraża mnie ta osoba 🤢

Zarz zraz. A gdzie są jej blizny po wycięciu skóry? Miała je na całych rękach i nogach?

20 kg? Serio. Przecież Ra baba wazy ponad stówę

Haha „tym razem postanowiła zrzucić 20kg. To wystarczy by wrócić do idealnych kształtów”… że jakich się pytam??? Jakich??? Boszeee…

o łał… ale szpetny klops. Za to jojo piękne