Wymarzony dalszy udział w „Tańcu z Gwiazdami” stanął pod znakiem zapytania, gdy stan zdrowia Karoliny Pisarek nagle się pogorszył, a celebrytka wylądowała w szpitalnym łóżku z podejrzeniem guza mózgu. Chwilę wcześniej żaliła się swoim obserwatorom na Instagramie, że od tygodnia dręczą ją uciążliwe bóle głowy, przez które jest ciągle na silnych lekach przeciwbólowych.

Mąż Karoliny Pisarek o jej udziale w TzG: „Powiedziałem jej, że NIE MA OPCJI aby wystartowała”

Karolina Pisarek mimo problemów zdrowotnych kontynuuje udział w „Tańcu z Gwiazdami”

Choć wielu fanów niezwykle zmartwiło się stanem zdrowia Pisarek, ona zaskoczyła wszystkich, gdy pojawiła się w kolejnym odcinku „Tańca z Gwiazdami”, choć swoją choreografię ograniczyła wówczas do minimum. Jej występ w drugim odcinku TzG nie zachwycił jednak jury i internautów, którzy z przekąsem stwierdzili, że dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia Karolina powinna zrezygnować z dalszego udziału w programie i zająć się swoim zdrowiem. Podobnego zdania był mąż gwiazdy, Roger Salla, który namawiał ją, by zrezygnowała z udziału:

W sobotę jeszcze byliśmy w zgodzie i powiedziałem jej, że nie ma opcji, aby wystartowała, bo nie była w stanie sama chodzić. Ostatnie pięć, sześć dni były katorgą. Byliśmy w wielu szpitalach, u różnych neurochirurgów. Ten ból tak się nasilił, że w piątek po południu chcieliśmy doradzić się u innego specjalisty, ale ci najlepsi lekarze wyjechali i nie było nikogo. Były tylko rozmowy przez telefon, jaki jest ból, czy się nasila. Ale nic nie pomagało- środki przeciwbólowe kompletnie nie działały. W sobotę byliśmy w zgodzie, że ona nie wystartuje i produkcja programu o tym wiedziała.

Ostatecznie jednak stan Pisarek się poprawił, choć kilka dni wcześniej wymiotowała z bólu. Lekarze uznali, że nie widzą przeciwwskazań do jej dalszego udziału w programie:

W niedziele pojechaliśmy do bardzo dobrego neurochirurga, który nam powiedział, że zobaczył rezonans głowy i powiedział, że nie ma przeciwwskazań, żeby mogła uprawiać wysiłek fizyczny. Po prostu bardziej wszystko zależało od Karoliny czy ona będzie w stanie i czy leki będą pomagać. Dzisiaj rano dalej nie byliśmy pewni, czy ona wystartuje, dlatego byliśmy u jeszcze jednego neurochirurga i ortopedy, który zlecił nam kolejne leki, które powinna brać, gdyż przeciwbólowe kompletnie nie działały, ale przeciwzapalne zaczęły działać.

Karolina Pisarek pokazała chwilę słabości. Komentarz fanki doprowadził ją do łez

Mama Karoliny Pisarek martwi się o córkę. Wolałaby aby Karolina zrezygnowała z TzG

Jak się okazuje, o stan zdrowia Karoliny bardzo martwi się również jej mama Ewa, która w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała jak przeżyła pierwsze złe diagnozy swojej córki:

Nikomu tego nie życzę. Bardzo to przeżyłam. To były najgorsze chwile w moim życiu, bo nigdy czegoś takiego nie zaznałam, żeby dowiedzieć się o czymś takim z dnia na dzień. Widziałam ją dwa dni wcześniej, a nagle dowiaduje się, że ona jest w takim stanie, i że tak naprawdę nie wiemy, co jej jest, a jak się nie wie co jest, to jest najgorsze w życiu.

Mama Karoliny tak jak Roger i internauci wolałaby, żeby Karolina Pisarek zrezygnowała z dalszego udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Ma jednak świadomość, że córka nie zdecyduje się na odejście z programu:

Ona tego nie zrobi. Chociaż powinna troszeczkę zwolnić, bo nie wiemy jak się wszystko potoczy. Myślę, że po „Tańcu z Gwiazdami” trochę będzie musiała sfolgować. Ale cieszę się, że już jest lepiej.

Co z występem Karoliny Pisarek w „Tańcu z gwiazdami”? Podjęła decyzję!

IG: karolina_pisarek

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roger Salla, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz, SK: Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz – treningi do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, , fot. AKPA

scena z: Karolina Pisarek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA