Mama Michała Wiśniewskiego ponad tydzień temu wydała autobiografię „Dziewczynka z kieliszkami”. Starszym fanom dobrze znana z programu „Jestem, jaki jestem”, kiedy to artysta nie chciał jeszcze mieć kontaktu z mamą.

Mama Michała Wiśniewskiego o byłych żonach syna

Xavier Wiśniewski napisał piękny post o mamie: „Pokazujesz, że ludzie są tylko dodatkiem do życia”.

Grażyna Wiśniewska straciła prawa rodzicielskie do Michała i dzieciństwo spędził w Domu Dziecka w Grotnikach, a potem w rodzinie zastępczej. Potem piosenkarz nie chciał mieć kontaktu z mamą, kiedy wpadła w alkoholizm. Po latach pomógł jej wyjść z uzależnienia i zabrał ją pod swój dach. Była to najlepsza decyzja Michała, ponieważ mama świetnie sprawdza się jako opiekunka do dzieci.

Grażyna Wiśniewska ujawnia teraz wszystkie wesołe i smutne momenty życia z Michałem. Poruszyła nawet temat relacji z byłymi żonami artysty. Okazuje się, że nie ze wszystkimi się dogadywała.

Dobrze dogadywałam się z Dominiką (red. Tajner). Ich małżeńskie spory nie odbijały się na mnie, synowa nigdy nie odreagowywała na mnie swojej złości. A doświadczyłam tego przedtem. Jedna z żon Michała, kiedy im się nie układało, wybuchała złością, odgrywała się na mnie i na paniach z Ukrainy, które pracowały w domu. Atmosfera była nie do zniesienia. A Dominika była miła, neutralna i zawsze traktowała mnie z szacunkiem – wyznaje.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z WESELA. Suknia Poli była piękna

Mimo że Wiśniewski z Polą jest zaledwie dwa lata, to Pani Grażyna jest zachwycona obecną żoną syna:

Misio jakoś nie miał szczęścia do kobiet, ale cieszę się, że w końcu je znalazł u boku Polusi. Myślę, że ona też go kocha. Moje relacje z nową żoną Michała są dobre, wszystko się coraz lepiej układa. I oby tak było dalej – przekonuje.

Michał Wiśniewski zachwyca się chłopakiem Fabienne. Dodał ich wspólne zdjęcie

Jak myślicie, o kogo chodzi? Mandaryna, czy Anna Świątczak?

Michał Wiśniewski

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Michał Wiśniewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Czerwiec 2005 Fot. Palicki/AKPA