Mama z nosem w telefonie, a córka z rozwiązanymi sznurówkami (ZDJĘCIA)
Katie Holmes od lat wychowuje córkę sama. Po rozwodzie z Tomem Cruisem aktorka przejęła prawa do opieki nad dzieckiem. Tata, mocno zaangażowany w życie sekty scjentologów, zerwał kontakt z byłą rodziną. Zobaczcie nowe zdjęcia Katie i jej córki.
Katie Holmes z córką Suri Cruise przed domem – paparazzi zrobili im zdjęcia
Kilka dni temu paparazzi zrobili zdjęcia Katie Holmes i jej córeczce, gdy obie wracały do domu. Był ranek, dochodziła ósma. Katie w trenczu, z nosem w telefonie szła za Suri. Dziewczynka kierowała się w stronę mieszkania przydeptując rozwiązane buty – pewnie wysiadając z taksówki nie miała ochoty, by je porządnie zawiązać.
Suri Cruise, córka Katie Holmes, targa walizki na lotnisko (ZDJĘCIA)
Paparazzi wywnioskowali, że poranny powrót do domu Katie z dzieckiem ma związek z tym, że do Nowego Jorku przyleciał Jamie Foxx. Partner Holmes, z którym była żona Toma Cruise’a miała się rozstać (ale chyba ostatecznie nie rozstała), prawdopodobnie zaprosił do siebie Katie z córką.
Suri Cruise – w jakim jest wieku?
Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a 18 kwietnia skończy 13 lat. To już nastolatka, choć raczej nie zbuntowana.
Suri Cruise (12 l.) cała w różu z koleżankami na spacerze po Nowym Jorku
Suri wciąż nosi różowe sukienki w groszki i chyba dobrze dogaduje się z matką.
A kogo to obchodzi, mnie nie. Te artykuły bez ikry, puste, banalne dla głupotki, kogo to interesuje że dziś jest poniedziałek poprostu jest.
Miała buciki zawiązać 13 latce? Młoda chyba może się ubrać Jak chce. Polaczkowo w komentarzach już zieje jadem, ze młoda jest źle ubrana. Bo dobrze ubrani są tylko komentujący i ich dzieci.
13 lat??? Moja córka ma 13 a wygląda jak co najmniej 17-latka, jest wyrośnięty rozwinięta mimo że szczuplutka. Suri wygląda jakby miał a 8-9 lat ale może taka jej uroda. Nie nam oceniać.
ale news
Fajnie wygląda a nie jak u nas większość nastolatek na sile chce być dorosła.
Taka duża dziewczynka to już chyba potrafi sama ubrać sobie buty. Temat artykułu tragedia
Nie macie innych tematów ?! Wstyd !
Takie dwie fleje! Fuj!
Mała już nie nosi butów na obcasie? Nie bo zostały platfusy! Głupią matka!
wyglada na 9 lat a nie na 14 . dziwne
Jak na 13 lat to ma styl dziewczynki, przecież to już 7 klasa podstawówki.
Szału nie ma.
Dla mnie kate wyglada jak ze śmietnika nie mam wrażenie ze jest niedomyta plucha te włosy i zmięte ubranie
Ta sukienka wygląda bardziej jak koszula nocna.
W naszym kraju nawet głęboka patologia lepiej się prezentuje