Mamed Chalidow w miniony weekend zawalczył na gali KSW 65, w Gliwicach. Niestety nie skończyła się dla niego dobrze, ponieważ został potężnie znokautowany przez Roberto Soldić. Teraz czeka go kilka zabiegów: ma uszkodzony oczodół i złamany nos:

Chodzi o zapadnięty oczodół oraz złamany nos. Lekko dokucza mu tylko ból oka. Okazuje się, że prawdopodobnie nie miał nawet wstrząsu mózgu. Generalnie czuje się w porządku. Najważniejsze, że jest w dobrej kondycji psychicznej. Poza tym: Mamed zawsze wiedział, po co wchodzi do klatki i jakie wiąże się z tym ryzyko – informował Kawulski, organizator gali.

Mamed Chalidow u Kuby Wojewódzkiego (FOTO)

Mamed Khalidov po walce Fot. Instagram/mamed_khalidov

Mamed Chalidow przejdzie operacje

Mamed Chalidow po walce został przewieziony do prywatnej kliniki, w której jutro czeka go operacja. Głos zabrał lekarz, który zajmie się zawodnikiem:

Dużo dobrej roboty przed nami i mamy to zaplanowane. Trzymajcie bardzo mocno kciuki o godzinie 13. Wchodzimy z zespołem operującym od strony nosa, zatok, ale też struktur kostnych. Mamed będzie jeszcze ładniejszy. Przed nami trochę takiej kostnej pracy, ale lubimy to robić. Robimy to. To nie jest dla nas pierwsza tego typu robota i bardzo cieszymy się, że Mamed nam zaufał i chce, żebyśmy my to zrobili. To dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy przygotowani i będziemy jutro działać. Trochę czasu nam to zabierze, prawdopodobnie od pięciu do sześciu godzin będziecie musieli trzymać te kciuki – powiedział doktor Michalik.

Mamed Chalidow zatrzymany przez CBŚ!

Mamed Chalidow wyszedł na wolność. Znamy dalsze losy sportowca

Mamed Khalidov po walce Fot. Instagram/mamed_khalidov

Mamed Khalidov po walce Fot. Instagram/mamed_khalidov