Playboy ma nową redaktor naczelną – stery magazynu objęła Anna Mierzejewska. Nowa szefowa zaczęła od bardzo mocnego, dla niektórych wręcz kontrowersyjnego kroku – pokazała w magazynie nagą aktorkę ze sporym ciążowym brzuszkiem.

Grafik zaszalał z PUPĄ Renaty Kaczoruk na okładce Playboya? Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego rozebrała się dla magazynu

W lipcowym numerze Playboya znalazła się sesja z nagą Michaliną Olszańską Rozbicką – 26-letnią aktorką, która wygrała casting do roli Violetty Villas. Michalina nie ma problemu z nagością, wiele razy rozbierała się na planie. Super Express nazwał ją nawet… „najgolszą” polską aktorką.

O tym, dlaczego w Playboyu pojawiła się właśnie taka sesja nowa redaktor naczelna opowiedziała w rozmowie z Wirtualnymi Mediami:

Michalina – która pozuje do naszej sesji okładkowej – jest w ciąży. Część czytelników oceni, że szukamy taniej sensacji. Część powie, że chcemy przełamywać tabu. Szczerze mówiąc, kiedy umawiałyśmy się na sesję, a Michalina powiedziała mi, że jest w ciąży, żadna z tych myśli nie przyszła mi do głowy. Chciałam, aby Michalina była na okładce, bo jest świetną artystką i przepiękną kobietą. Naszą misją jest właśnie pokazanie, że coś, co uważamy za tabu, wcale nie musi nim być. Kobieta może być piękna i seksowna bez względu na to, jaki ma rozmiar i czy jest w ciąży.

Aleksandra Popławska w Playboyu o tym, komu odda ciało i duszę + NOWE ZDJĘCIA

Podam ci przykład: nie podoba mi się szykanowanie kobiet, które korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Jeżeli ktoś w granicach swojego zdrowia ingeruje w wygląd i ma na to ochotę – to wyłącznie sprawa indywidualna. Lubię naturalne piękno, ale nie oznacza to, że będę piętnować inne podejście do kobiecej urody. Wydaje mi się, że nie jestem w tym zdaniu odosobniona, a takiego głosu w Polsce nadal brakuje – mówi Anna Mierzejewska.

Nowy Playboy z naprawdę odważną sesją zdjęciową już dziś w kioskach. A u nas pierwsze zdjęcie – przedsmak sesji.

Ada Fijał w Playboyu – mamy pierwsze ZDJĘCIA!

Podoba się Wam pomysł na pokazanie piękna kobiecego ciała w odmiennym stanie?