To, że kreacje gwiazd na czerwony dywanie kosztują zawrotne kwoty nie dziwi już nikogo. Jednak Machine Gun Kelly zadbał  tym razem nie tylko o ubranie i fryzurę, ale także o swoje dłonie. Jego specjalnie stworzony na galę rozdania nagród magazynu Billboard manicure kosztował zawrotne 30.000 dolarów, czyli ponad 130.000 złotych!

Machine Gun Kelly z paznokciami wysadzanymi diamentami

Trudno uwierzyć, że pielęgnacja paznokci może tyle kosztować. Wszystko za sprawą brylantów, które zostały użyte do wykonania go. Manikiurzystka umieściła na jego paznokciach 880 kamieni, o łącznej wartości 1,1 karata.

Stowarzyszenie Wampirów ostrzega Megan Fox i Machine Gun Kelly’ego

Jednak manicure nie był tylko na pokaz. Według Jillian Sassone, założycielki Marrow Fine Jewelry, kamienie użyte do manicure zostaną przekształcone w kolekcję pierścionków z limitowanej edycji. Co więcej, 100 procent dochodów ze sprzedaży biżuterii zostanie przekazanych na cele charytatywne.

Machine Gun Kelly: pierścionek zaręczynowy mega ma RANIĆ przy zdejmowaniu

Twórcą tego oszałamiającego manicure jest Britney Boyce, założycielka znanego salonu „Nails of LA”. Manikiurzystka stwierdziła, że czuje się „zaszczycona” mogąc wziął udział w tym projekcie.

„Machine Gun Kelly i Megan Fox to obecnie jedna z najbardziej znanych i modnych par, więc zaprojektowanie czegoś tak wyjątkowego na cele charytatywne było ofertą, której po prostu nie mogłam odmówić”.

Podoba Wam się?