Jakiś czas temu Marcin Hakiel udzielił poruszającego wywiadu w programie „Miasto Kobiet”, w którym między słowami zasugerował, że powodem rozstania z Katarzyną Cichopek była jej zdrada. Po wywiadzie zarówno na Cichopek jak i Hakiela spadł duży hejt – tą pierwszą krytykowano za rozbicie rodziny i zdradę, a jego za „publiczne pranie brudów” w mediach.

Jakiś czas później przyjaciółka Cichopek w rozmowie z „Rewią” wyznała, że gwiazda jest bardzo niezadowolona z postawy byłego partnera, który „nie dotrzymał słowa” – w opublikowanym na Instagramie oficjalnym oświadczeniu o rozstaniu para zaznaczyła, że „jest to ich jedyne oświadczenie w tej kwestii i nie będą tego komentować”.

Marcin Hakiel ROZWŚCIECZYŁ Katarzynę Cichopek?! „Na cichy rozwód NIE MA SZANS”

Marcin Hakiel TŁUMACZY SIĘ z wywiadu dla „Miasta Kobiet”

Teraz w rozmowie z Plejadą Marcin Hakiel postanowił wyjaśnić dlaczego zdecydował się przerwać milczenie i udzielił wywiadu w „Mieście Kobiet”. Zaznaczył przy tym, że wywiad wbrew pozorom nie złamał wcześniejszych ustaleń:

Daliśmy oświadczenie, ale ten wywiad nie złamał żadnych naszych zapisów naszych porozumień. Zostałem z dużą wiedzą o pewnych rzeczach i było mi bardzo ciężko. Długo już jestem na terapii, kilka miesięcy, ale stwierdziłem, że nie będę niósł całego bagażu, który mam w plecaku. Wiem, że był hejt za ten wywiad i nawet Oli [Kwaśniewskiej – przyp. red.] się oberwało, ale to jest dla mnie niezrozumiałe, bo ja podjąłem decyzję. Dostałem zaproszenie, na początku odmówiłem, a później stwierdziłem, że może jednak to jest dobry pomysł.

Aktor wyznał też, że to właśnie terapia sprawiła, że podjął ten a nie inny krok:

Na terapii wyszło, że tego potrzebowałem – wyjaśnił i szybko dodał – nie złamałem żadnych ustaleń, więc nie mam do siebie żadnych pretensji. Powiedziałem tyle, ile uważałem za stosowne. Cała reszta to życie, choć zdaję sobie sprawę, że część ludzi może mieć do mnie pretensje, że oświadczenie było takie, a ja się potem na to zdecydowałem, ale jestem dorosły, wziąłem za to odpowiedzialność.

Jednocześnie Marcin Hakiel zaznaczył, że jak dotąd nie powiedział nic, co mogłoby zniszczyć wizerunek Katarzyny Cichopek lub jej zaszkodzić:

Gdybym chciał się wybić, to bym wyprał brudy, a nie chcę tego robić. Nie chcę tego robić z szacunku, bo moja była partnerka jest mamą moich dzieci i do końca życia będzie mamą moich dzieci. Niech reszta pozostanie w kuluarach. (…) Wiem, że jestem w porządku sam ze sobą i to dla mnie jest najważniejsze. Wstając rano, lubię patrzeć w lustro.

Hmmm, chyba jednak Katarzyna Cichopek ma inne zdanie na ten temat, szczególnie po hejcie, który na nią spadł?

Sonda

poll-violet

Kogo szkoda wam bardziej? Kasi Cichopek, na którą wylał się ogromny hejt czy zranionego Marcina Hakiela?

1

Kasia Cichopek nie zasługuje na hejt

2

Szkoda mi Marcina Hakiela :(

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Aleksandra Domańska OSTRO KRYTYKUJE Marcina Hakiela! „Gość zdradza prywatne sprawy kobiety, która jest matką jego dzieci”

 

Forum/IG: marcinhakiel/AKPA

Marcin Hakiel przefarbował włosy na BLOND!

Marcin Hakiel przeszedł metamorfozę po rozstaniu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się

Tak Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela

Instagram: katarzynacichopek

Kasia Cichopek pokazała brzuszek! Fani zaskoczeni

fot. Instagram: katarzynacichopek

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulina Młynarska STAJE W OBRONIE Katarzyny Cichopek! „Jaki wyrok zadowoli żmijowy sąd plotkarski?”