Niedawno minął rok odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie po 17 latach związku. Szybko okazało się, że była to decyzja aktorki za sprawą jej romansu z Maćkiem Kurzajewskim.

Kurzopki z dziećmi szusują po alpejskich stokach. Fani: „Rok temu takie same zdjęcia były z mężem…”

Marcin Hakiel o spotkaniu się z Maćkiem Kurzajewskim

Ostatni rok nie był łatwy dla obydwóch partnerów. Najpierw tancerz przeżył bardzo mocno rozstanie z żoną, a potem do akcji wkroczyła Paulina Smaszcz i zaczęła wyciągać prywatne sprawy Maćka Kurzajewskiego, obrażając przy tym Cichopek.

Teraz pojawiły się doniesienia o spotkaniu Marcina Hakiela i Maćka Kurzajewskiego. Były mąż Katarzyny odniósł się do plotek i zdradził, jak to wyglądało w rzeczywistości. W rozmowie z tygodnikiem „Twoje imperium” przyznał, że spotkał się ze swoja ex i jej obecnym partnerem:

Oczywiście przywitałem się i przedstawiłem Dominikę, takie podstawy kultury. Ale kolacja to już fantazja autora – wyznał Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek zachwyciła wszystkich w tych BIAŁYCH KOZACZKACH!

Według informatora Plotka, podobno prezenterka TVP polubiła obecną partnerkę Hakiela, Dominikę:

Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – czytamy w serwisie Plotek.pl.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na początku października ostatecznie potwierdzili krążące już od miesięcy plotki o ich związku. W dniu 40. urodzin Kasi para opublikowała urocze zdjęcie ze wspólnego wyjazdu do Izraela i od tamtej pory całkiem przestali kryć się z łączącym ich uczuciem, do tego stopnia, że w jednym z odcinków „Pytania na śniadanie” mieliśmy okazję być świadkami ich pocałunku na wizji.

Marcin Hakiel powraca z nowym wywiadem. Mówi w nim o Katarzynie Cichopek!

U Marcina Hakiela także zaczęło się układać na nowo i pojawiło się w nim miejsce na nową miłość. Tancerz od kilku miesięcy chętnie chwali się nową partnerką, tajemniczą blondynką Dominiką, której twarzy nie pokazuje w mediach społecznościowych.