Od lat szeroko komentuje się wygląd Krzysztofa Ibisza. Dziennikarz ma już 58 lat, a wyglądem zatrzymał się na co najmniej 35, a przez to stał się również obiektem internetowych memów.

Krzysztof Ibisz z roku na rok jest coraz młodszy. Sprawdziliśmy, czy to prawda!

Marcin Prokop śmieje się z Krzysztofa Ibisza

Marcin Prokop jakiś czas temu nawiązał współprace z marką Head&Shoulders. Na ostatniej konferencji dziennikarz znany z humoru zażartował ze swojego kolegi z konkurencyjnej stacji, czyli z Krzysztofa Ibisza:

Uwielbiam z Wami pracować. Jeśli mam być szczery, to bardzo mi schlebia, że mnie wybraliście, ponieważ patrząc na moich poprzednich polskich ambasadorów szamponu Head&Shoulders, czyli tak wspaniałe ikony jak Robert Lewandowski, Krzysztof Ibisz, to przejmuje wielkie dziedzictwo. Z tego, co widziałem, gdy Krzysztof zaczął używać waszego szamponu stawał się coraz młodszy, więc może i ja znowu będę miał 30 lat – stwierdził Prokop.

Krzysztof Ibisz zdradza swój sekret WIECZNEJ MŁODOŚCI!

Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marcin Prokop nie bał się zażartować także ze swojej współpracy z marką Head&Shoulders. Sierdził, że może się wygłupiać i jeszcze mu za to płacą?

To prawda, ale nie aż tak. Wracając do tematu naszej współpracy, to naprawdę szczerze ją uwielbiam, ponieważ dajecie mi poszaleć i jeszcze mi za to płacicie. Mogę robić to wszystko, co tak zwykle robię i co kocham, wygłupiam się i jestem zabawny. Mogę realizować wszelkie szalone pomysły w mediach społecznościowych, jak wywiad z szamponem na leżaku, a Wam się to podoba i mówicie: „Tak świetnie, zróbmy to!” – powiedział Prokop.

Marcin Prokop ujawnia prawdę o związku z Marią u ŻURNALISTY!

@kozaczek.poland #marcinprokop #krzysztofibisz #dlaciebie #szampon #dc #łupież ♬ dźwięk oryginalny - kozaczek.poland

scena z: Marcin Prokop, Barbora Kratochvilova, SK: Head & Shoulders z nową, delikatną formułą szamponu – Microbiome Balance, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcin Prokop, Jarosław Fibich, Barbora Kratochvilova, SK: Head & Shoulders z nową, delikatną formułą szamponu – Microbiome Balance, , fot. Piętka Mieszko/AKPA