Maria Sharapova znowu kusi fantastycznymi nogami (FOTO)

768 768

Maria Sharapova to prawdziwe dziecko szczęścia. Natura obdarowała ją bowiem nie tylko niesamowitym talentem sportowym, ale również twarzą i ciałem, które u mężczyzn wzbudza podziw, a u kobiet zazdrość.

Wcale nas więc nie dziwi, że piękna tenisistka lubi chwalić się swoimi walorami, a świadczy o tym fakt, że ostatnimi czasy coraz częściej pojawia się na czerwonych dywanach.

Wczoraj na przykład pojawiła się na gali ESPY Awards. Chyba zgodzicie się z nami, że w mini sukience od Alexandra McQueena wyglądała naprawdę fenomenalnie?

 

 
40 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Znalazłam tutaj komentarze na temat wzrostu Marii Sharapovej i cholernie wkurzaja mnie ludzie piszacy że jest ZA DUŻA. Co wy matoły myślicie że ktoś sobie wybiera wzrost. Matoły ta dziewczyna jest utalentowana i wzrost jej tylko w tym pomógł aby zostać światowa tenisistka. No tak w Polsce to trzeba mieć 164 to wtedy jesteś ok. Nie za duża nie za mała. Ręce opadaja jakim Narodzenia sa Polacy. Zawsze coś znajda co jest nie tak. Matoły do kwadratu😁

ona jest piękniejsza niż nasza miss poslki:) i love you;******

maria ma super figure długie nogi extra

jej wzrost pomaga grać w tenisa długie ręce pomagają jej odbijać trudne piłki ale 188 cm wzrostu i 44 rozmiar buta to troche zadurzo

SZALU NIE MA -NORMALNE NOGI!

nie wiem, czy kobita o wzroście 1,90 może w ogóle byc atrakcyjna, jeszcze w tym butach wygląda na 2 m, prawie jak cyborg

gość, 14-07-11, 18:10 napisał(a):gość, 14-07-11, 14:57 napisał(a):Moje są lepsze.kochana pewnie masz 165 cm wzrostu i takie durnoty piszesz, jakbys miala miec lepsze, to raczej bys musiala miec 175+…ech, to wygorowane egoco do 1 odp..zgadzam sie ..zeby miec takie nogi to trzeba naprawde miec 175+ pozatym nie wiedzialam ze ma 190..ale wyglada bardzo ladnie..swietne nogi, buty i sukienka…

nogi ma modelowe przepiekne

ale noooogi ;]

moim zdaniem nie wyglada dobrze, taka sukienka nie jest do jej figury, eksponuje jej szerokie ramiona i brak biustu. poza tym nie wiem czemu sie wszyscy nia tak zachwycaja, ona nie jest wcale taka ładna. Ana Ivanovic to dopiero jest piekna tenisistka, bije Szarapowa na glowe.Sharapova jest sliczna, Ana Ivanovic również ,obie są chyba najpiekniejszymi tenisistkami,ale mają zupełnie różne typy urody a mimo to obie wydają mi się piękne.

sweet-dream, 14-07-11, 16:59 napisał(a):moim zdaniem nie wyglada dobrze, taka sukienka nie jest do jej figury, eksponuje jej szerokie ramiona i brak biustu. poza tym nie wiem czemu sie wszyscy nia tak zachwycaja, ona nie jest wcale taka ładna. Ana Ivanovic to dopiero jest piekna tenisistka, bije Szarapowa na glowe.dokładnie!:)

a mnie ona przypomina Sharon Stone w najlepszych czasach..

Ma bardzo pospolitą twarz, ale ciało super

szkoda, że płaska z przodu

gość, 14-07-11, 14:57 napisał(a):Moje są lepsze.kochana pewnie masz 165 cm wzrostu i takie durnoty piszesz, jakbys miala miec lepsze, to raczej bys musiala miec 175+…ech, to wygorowane ego

gość, 14-07-11, 14:55 napisał(a):bardzo ładna i zgrabna jednak ponad 190 cm u kobiety to dla mnie za dużoWiesz co? jestes okropna, naprawde, moglabys pomyslec o tym, ze sa bardzo wysokie kobiety, ktore maja 190, a i wiecej i nic na to nie poradza, a i tak sa kobietami, naprawde pomysl czasem, ja sama mam 176, ale obrazasz bardzo wysokie KOBIETY, ktore pamietaj, ze sa jakie sa. Naucz sie szanowac czlowieka za to, co ma w srodku, a nie za to ile ma wzrostu i za to jaka sukienke na siebie zalozy.

sliccenenea

gość, 14-07-11, 14:04 napisał(a):gość, 14-07-11, 12:54 napisał(a):gość, 14-07-11, 12:40 napisał(a):Bardzo ładna, ale dziwię się, że jest taka słynna skoro w rankingu najlepszych tenisistek jest dopiero 7. Ale to szczegół ;)Jest dopiero 7 bo wróciła po kontuzji i powoli wraca na szczyt. świetna sukienka“Dopiero 7” Myslę, że bycie w pierwszej 10 a nawet 20 tego rankingu świadczy już o tym jak wysokiej klasy jest to sportowiec. Nie tylko 1 miejsce się liczy!wygrała 3 Szlemy, a w rankingu jest 5:)

Nóżki boskie ale sama mam rewelacyjne więc nie zachwycają mnie nogi Szarapowej tak jak jej cudne buty!!!! Jeśli chodzi o buty jestem bardzo wybredna a w tych zakochałam się od pierwszego luknięcia na stopy Szarapowej.

Troszeczkę przypomina mi Bar Refaeli 🙂 Obie panie są piękne. Moim zdaniem Maria wygląda świetnie, a tą sukienkę McQueena chętnie widziałabym w mojej szafie.

moim zdaniem nie wyglada dobrze, taka sukienka nie jest do jej figury, eksponuje jej szerokie ramiona i brak biustu. poza tym nie wiem czemu sie wszyscy nia tak zachwycaja, ona nie jest wcale taka ładna. Ana Ivanovic to dopiero jest piekna tenisistka, bije Szarapowa na glowe.

Mogła jakoś lepiej uczesać włosy ale i tak jest świetnie

nie ma czegos takiego jak TALENT SPORTOWY, to jest tylko ciezka praca i tyle:/

nogi swietne i wspaniale wyrzezbione ramiona sa jej najwiekszym atutem ,chociaz twarz tez bardzo wyjsciowa zwlaszcza w tej niedbalej fryzurze

gość, 14-07-11, 14:58 napisał(a):nie ma czegos takiego jak TALENT SPORTOWY, to jest tylko ciezka praca i tyle:/Talent sportowy- w sensie ze uwarunkowania genetyczne, jesli sie tego nie ma to i ciezka praca nic nie da, najwyzej mozna byc sredniakiem!

Moje są lepsze.

nadal jest z iglesiasem ????

bardzo ładna i zgrabna jednak ponad 190 cm u kobiety to dla mnie za dużo

Ona jest taka krowiasta

gość, 14-07-11, 14:30 napisał(a):nadal jest z iglesiasem ????Pomyliłaś/eś sobie z Kurnikovą

gość, 14-07-11, 10:33 napisał(a):Nogi rzeczywiście ma świetne, ale chyba źle dobrała fason sukienki, bo uwydatnia szerokie bary i brak biustu…też tak sądzę, na pierwszy plan wysuwają się jej ramiona a nie te świetne nogi! ma je za*** chciałabym takie mieć. wiadomo ona jest sportsmenką wiec.. sport swoje robi. ale na buzi też jest ładna, sukienka fajna, ale góra powinna być bardziej kryjąca ramiona a z dekoltem

gość, 14-07-11, 12:40 napisał(a):Bardzo ładna, ale dziwię się, że jest taka słynna skoro w rankingu najlepszych tenisistek jest dopiero 7. Ale to szczegół ;)Jest dopiero 7 bo wróciła po kontuzji i powoli wraca na szczyt. świetna sukienka

gość, 14-07-11, 12:54 napisał(a):gość, 14-07-11, 12:40 napisał(a):Bardzo ładna, ale dziwię się, że jest taka słynna skoro w rankingu najlepszych tenisistek jest dopiero 7. Ale to szczegół ;)Jest dopiero 7 bo wróciła po kontuzji i powoli wraca na szczyt. świetna sukienka“Dopiero 7” Myslę, że bycie w pierwszej 10 a nawet 20 tego rankingu świadczy już o tym jak wysokiej klasy jest to sportowiec. Nie tylko 1 miejsce się liczy!

Bardzo ładna, ale dziwię się, że jest taka słynna skoro w rankingu najlepszych tenisistek jest dopiero 7. Ale to szczegół 😉

od pasa w dół ładna, ale wyżej to tragedia

Nogi rzeczywiście ma świetne, ale chyba źle dobrała fason sukienki, bo uwydatnia szerokie bary i brak biustu…

zmieniłabym nudne uczesanie i góre sukienki bo niby te bary szerokie nie sa ale cos tu nie gra

buty przerewelacyjne! świetnie wygląda 😉

Przepiękna z niej dziewczyna:)

Nogi ma cudowne!